Biomedicínský inženýr / technik

Nemocnice AGEL Nový Jičín a.s.

Místo práce
Nový Jičín, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

technická péče o přístroje na jednotlivých odděleních, zabezpečování údržby, technického stavu, oprav a servisu zdravotnických přístrojů a napájecích sítí bez odborného dohledu
komunikace a koordinace činností s dodavateli zdravotnické techniky
komunikace a koordinace činností s uživateli zdravotnické techniky (zdravotnický personál nemocnice)
vedení technické dokumentace, především pro servis a kontroly zdravotnických přístrojů
vyhodnocení a řešení případů selhání a nežádoucích příhod zdravotnických přístrojů, včetně jejich evidence a dokumentace podle zvláštních právních předpisů
aktivní účast při výběrových řízeních
vypracování návrhů přístrojového vybavení jednotlivých oddělení

Zaměstnanecké výhody, benefity

podpora dalšího odborného růstu a zvyšování kvalifikace,
stipendium pro studenty,
pracovní poměr na plný úvazek (1,0),
týden dovolené navíc,
volno nad rámec dovolené (po prvním roce),
příspěvek na životní a penzijní pojištění (po prvním roce),
příspěvek na stravování,
a další zaměstnanecké benefity.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

VŠ (Ing. nebo Bc.) v oboru biomedicínský technik nebo biomedicínský inženýr případně VŠ nebo VOŠ v oboru s elektrotechnickým zaměřením + akreditovaný kvalifikační kurz v oboru biomedicínská technika dle zákona č. 96/2004 Sb. v platném znění
zdravotní způsobilost a bezúhonnost dle zákona č. 96/2004 Sb. v platném znění
osvědčení o odborné způsobilosti v elektrotechnice dle vyhlášky č. 50/1978 Sb., §6, a to v platném znění
znalost práce s PC (MS office)
absolvování kurzu Metrolog výhodou
znalost anglického jazyka výhodou
zájem o práci ve zdravotnictví, zejména v nemocničním prostředí
samostatnost, spolehlivost, cílevědomost, preciznost
praxe na obdobné pozici výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Součástí Nemocnice AGEL Nový Jičín a. s. je nadregionální špičkové Komplexní Onkologické Centrum. Nemocnice AGEL Nový Jičín a Komplexní Onkologické Centrum je akreditováno MZČR ve všech oborech a v řadě oborů je akreditovaným školícím centrem v přípravě na specializační zkoušky. V rámci Komplexního Onkologického Centra je MZČR udělena akreditace v suboborech onkochirurgie, gynekologická onkologie a uroonkologie. Instituce je vybavená nejmodernější přístrojovou technikou. Nemocnice poskytuje komplexní operační, resuscitační a intenzivní péči pro pacienty s ohrožením životních funkcí, specializovanou péči o pacienty po rozsáhlých a komplikovaných operačních výkonech, zejména onkologických.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4334869  Datum zveřejnění: 1.11.2022