Primář/Primářka

Nemocnice Havířov, příspěvková organizace

Místo práce
Havířov, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dle dohody

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vedení kolektivu lékařů a nelékařského zdravotnického personálu buď na infekčním nebo neurologickém oddělení. Zajištění provozu celého oddělení.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- manažerská pracovní pozice na akreditovaném pracovišti
- účast na vzdělávacích akcích v rámci celoživotního vzdělávání
- možnost prohlubování kvalifikace v oboru
- účast na klinických studiích
- výše platu dohodou
- dovolená o výměře 5 týdnů
- příspěvek na závodní stravování
- příspěvky zaměstnavatele z FKSP na rekreaci, kulturu, tělovýchovu, penzijní připojištění
- dary při pracovních, životních výročích a za bezplatné dárcovství krve
- v případě potřeby možnost přednostního přidělení městského bytu
- možnost pracovně-právního poradenství zdarma
- další bonusy

Informace o náboru

Vyhlašujeme výběrové řízení na obsazení funkce PRIMÁŘ/KA INFEKČNÍHO nebo NEUROLOGICKÉHO ODDĚLENÍ.
Přihláška uchazeče musí obsahovat:
- motivační dopis, obsahující název funkce, datum a vlastnoruční podpis,
- vlastní návrh koncepce řízení oddělení (v rozsahu formátu A4),
- strukturovaný profesní životopis,
- ověřené kopie dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání,
- výpis z rejstříku trestů ne starší 3 měsíců,
- souhlas se zpracováváním osobních údajů pro účely tohoto výběrového řízení ve smyslu zákona č. 110/2019 Sb., o zpracovávání osobních údajů.

Přihlášku se všemi náležitostmi zašlete v obálce označené „VŘ – Primář/ka Infekčního (Neurologického) oddělení“ nejpozději do 31.5.2022 do 15.00 hodin na adresu: Nemocnice Havířov, příspěvková organizace - Mgr. MUDr. Eva Misiačková, Dělnická 1132/24, Havířov 736 01.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

neurologie, infekční lékařství

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1) nebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Počet let praxe

10

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- VŠ magisterského studijního programu Všeobecné lékařství
- specializovaná způsobilost v daném oboru dle zákona č.95/2004 Sb., v aktuálním znění
- minimálně 10 let praxe v daném oboru
- splnění zákonných podmínek pro výkon funkce primáře, licence České lékařské komory k výkonu funkce vedoucí lékař/ka - primář/ka výhodou
- manažerské schopnosti
- výborné komunikační schopnosti
- morální a občanská bezúhonnost
- zdravotní způsobilost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nemocnice je jediným akutním lůžkovým zdravotnickým zařízením na území města Havířova a poskytuje zdravotní služby až 130 000 obyvatelů Havířova a okolí. V některých oborech jako hematologie, hematoonkologie, psychiatrie, urologie, ORL, geriatrie a infekce je spád až 250 tisíc obyvatel a péče je zajišťována i pro okresy Karviná a Frýdek-Místek. Kromě akutních oborů, jak chirurgického, tak interního charakteru a lůžek následné péče LDN, zajišťuje nemocnice provoz radiologie včetně magnetické rezonance, laboratoří, urgentního příjmu včetně lékařské pohotovostní služby, celé řady odborných ambulancí a poraden, ústavní lékárny i lékárny pro veřejnost a lékařské pohotovostní služby. Operativu nemocnice zajišťuje na 8 moderních operačních sálech, kde se ročně provádí až 6 tis. operací. Nemocnice má akreditovaná pracoviště pro výchovu a vzdělávání ve všech klíčových specializacích a v roce 2022 má ambice získat certifikaci pro řízení kvality pod normou ISO 9001:2017, na jejíž implementaci se v současné době usilovně pracuje.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4325319  Datum zveřejnění: 10.5.2022