Všeobecná sestra s osvědčením na lůžkovou část orl oddělení

Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s., nemocnice Středočeského kraje (MPSV)

Místo práce
Máchova 400, 1 2 Benešov, Okres Benešov
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
22000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Všeobecné sestry s osvědčením (32211)

Pracoviště a kontakty

Firma:Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s., nemocnice Středočeského kraje, IČ 27253236
Pracoviště:Máchova 400, 256 01 Benešov u Prahy

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Nepřetržitý provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 22000 do 30000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Hledáme všeobecné zdravotní sestry s osvědčením na lůžkové ORL oddělení. Požadována schopnost samostatné práce. Směnný provoz. Nabízíme:- adekvátní finanční ohodnocení s ohledem na praxi ve zdravotnictví - náborový příspěvek- týden dovolené navíc- firemní stravování- příspěvek na bydlení - možnost zajištění ubytování s příspěvkem na bydlení- penzijní připojištění po 1 roce práce - zvýhodněné firemní jesle- 2 dny zdravotního volna- podporu vzdělávání- další firemní benefity

Poslední změna:2016-10-04, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Benešov

číslo volného místa: 11359960710

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou