Všeobecná sestra s náborovým příspěvkem

Nemocnice Šumperk a. s.

Místo práce
Nerudova 41, Okres Šumperk
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Dle domluvy
Mzdové podmínky (brutto)
Formou osobního příplatku zohledňujeme odborný přínos zaměstnance pro pracoviště.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Všeobecná sestra, praktická sestra, porodní asistentka nebo zdravotnický záchranář bude pracovat dle dohody na lůžkovém oddělení (nabízíme jak oddělení operačních, tak neoperačních oborů), může se specializovat na práci sestry v perioperační péči (instrumentářka) nebo půjde o práci na odborných ambulancích. Se zájemci individuálně projednáme jejich zájem o odbornou profilaci a umožníme práci v oboru, který preferují.

Zaměstnanecké výhody, benefity

U nás můžete dále studovat! Můžete se účastnit specializačního vzdělávání! Umožníme práci na částečný úvazek! Budeme s Vámi po celou dobu adaptačního procesu a zodpovíme všechny Vaše dotazy. Potřebujete-li, zajistíme Vám ubytování. Pomůžeme se zajištěním školky. Budete mít více dovolené a budete pracovat na vysoce kvalifikovaných pracovištích, kde se budete odborně rozvíjet. Přispějeme Vám na penzijní připojištění, na stravování v naší jídelně, pomůžeme Vám v případě finanční nouze a čeká Vás řada dalších benefitů, jako například rekondiční cvičení.

Informace o náboru

V případě, že váháte, zda byste rádi byli součásti našeho týmu zdravotníků, nabízíme Vám nezávaznou konzultaci či prohlídku pracoviště, o které byste případně měli zájem. Rádi s Vámi osobně prokonzultujeme podmínky spolupráce na personálním oddělení nemocnice.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Zdravotnictví

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme vzdělání pro výkon zdravotnického povolání (odbornou způsobilost) dle zákona č. 96/2004 Sb. Specializaci v oboru uvítáme, ale není podmínkou.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nemocnice Šumperk a.s. je všeobecnou nemocnicí s rozsáhlou lůžkovou a ambulantní složkou poskytující základní i specializovanou zdravotní péči pro spádovou oblast až 200 tisíc obyvatel. Vysoce specializovanou péči zajišťuje zejména spektrem náročných operativních výkonů (např. náhrady kyčelního, kolenního kloubu aj.). Jednotlivá pracoviště sledují nejnovější trendy v diagnostice i léčbě a jsou vybavena moderními přístroji. V nemocnici jsou prováděny implantace kardiostimulátorů, vyšetření pomocí OCT, ERCP. Specializovanou intermediární perinatologickou péči zabezpečuje dětské a novorozenecké oddělení. Na základě osvědčení MZ ČR je nemocnice od roku 2003 zapojena do programu mamografického screeningu.
V oblasti kvality a bezpečí poskytované péče je držitelem akreditačního certifikátu Spojené akreditační komise ČR či titulu Baby Friendly Hospital. Od roku 2004 je zapojena do projektu Světové zdravotnické organizace, který sdružuje mezinárodní síť Nemocnic podporujících zdraví.
Nemocnice je držitelem akreditace pro specializační vzdělávání lékařů v oborech: nefrologie, oftalmologie, dermatovenerologie, ortopedie, vnitřní lékařství, klinická biochemie, neurologie, anesteziologie a resuscitace, gynekologie a porodnictví, radiologie a zobrazovací metody, chirurgie, patologická anatomie a dětské lékařství.
Dále získala akreditaci pro praktickou výuku v bakalářských oborech porodní asistence a fyzioterapeut, jakož i pověření k provádění akreditovaného kvalifikačního kurzu „všeobecný sanitář“ a „řidič dopravy nemocných a raněných“.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3218640  Datum zveřejnění: 5.12.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Formou osobního příplatku zohledňujeme odborný přínos zaměstnance pro pracoviště.