Reagujte bez životopisu

Lékař/lékařka gynekolog

Nemocnice TGM Hodonín, p. o.

Místo práce
Purkyňova 11, Hodonín 1, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
1.6.2024
Mzdové podmínky (brutto)
Od 50 000 Kč/měsícVýše základní tabulkové mzdy se odvíjí od délky dosavadní praxe, osobní ohodnocení dle míry odpovědnosti a pracovních výkonů, náborový příspěvek až 300 000,- kč.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Gynekologické oddělení přijme lékaře pro lůžkové pracoviště a ambulanci

Hledáme lékaře/lékařky se specializovanou způsobilostí nebo lékaře /lékařku/ těsně před jejím získáním. Nabízíme perspektivní pozici na  gynekologickém oddělení a gynekologické ambulanci s moderním a kvalitním přístrojovým vybavením s možností profesního růstu. Uvítáme zájem o urogynekologii.
Více informací o gynekologickém oddělení se dozvíte zde.

Zde si můžete přečíst článek se současným primářem gynekologického oddělení MUDr. Danielem Gágyorem, Ph.D., MBA o rozvoji oddělení a operační léčbě nabízené v širokém spektru benigních gynekologických a urogynekologických stavů. Doménou práce oddělení jsou především mini invazivní výkony, tedy laparoskopické a hysteroskopické výkony.

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • Nástup ihned nebo dle dohody.
  • Profesní stabilitu.
  • Výborné platové podmínky.
  • Možnost získání služebního bytu
  • Sick days
  • Náborový příspěvek 300 000,- Kč.
  • Podporu dalšího vzdělávání a hrazenou účast na kongresech a seminářích.
  • Firemní mini školku v areálu nemocnice.
  • Příspěvek na penzijní připojištění, čerpání fondu FKSP, účast na odborových akcích.
  • Moderní závodní stravování.
  • Firemní slevy u partnerů, slevy na poskytované služby a nákup v lékárně,

Informace o náboru

Informace podá a svůj životopis můžete zaslat paní Lucii Švrčkové, vedoucí personálního oddělení
tel.: +420 518 306 341
email: [email protected]

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

1.8.2024 (zbývá ještě 64 dnů)

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

medicína

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • Empatii vůči pacientům. Otevřenost vůči moderním metodám a myšlenkám. Týmového hráče.
  • Ochotu dále se vzdělávat.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Poskytujeme široké spektrum ambulantní i hospitalizační péče. Ve spolupráci se specializovanými pracovišti FN Brno a MOU Brno se specializujeme na náročné onkologické operace trávicího ústrojí a dosahujeme velmi malého procenta komplikací. Pacient je zde odoperován maximálně do 4 týdnů od zjištění karcinomu. Pro klienty všech zdravotních pojišťoven provádíme také bariatrické operace pro morbidní obezitu a jako jediná nemocnice zřizovaná Jihomoravským krajem provádíme již několik desítek let implantace trvalých kardiostimulátorů.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Mgr. Bohdana Kuzmová Křepinská
Tel.: +420720030319
E-mail: poslat životopis
Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když vyplníte formulář.Odpovědět na nabídku
ID: 4829848  Datum zveřejnění: 14.5.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 50 000 Kč/měsíc