Reagujte bez životopisu

Lékař/lékařka pro Dětské oddělení nemocnice

Nemocnice TGM Hodonín, příspěvková organizace

Místo práce
Purkyňova 11, Hodonín, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
49 000 Kč/měsícPlat lékaře závisí na stupni vzdělání a délce praxe v oboru. K uvedené základní tabulkové mzdě nabízíme osobní ohodnocení dle složitosti a odpovědnosti práce, příplatky za služby, odměny, náborový příspěvek 300 000,- Kč.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Rádi bychom rozšířili tým Dětského oddělení Nemocnice TGM Hodonín o lékaře/lékařku na plný nebo i částečný úvazek. Tým Dětského oddělení a dětské JIP oddělení je mladý a opírá se o vedení zkušené primářky a vedoucího lékaře dětské JIP. Jsme otevřeni i absolventům a další vzdělávání plně podporujeme.
Lékaři Dětského oddělení zajišťují provoz a služby Dětské ambulance, Dětského lůžkového oddělení a Dětské JIP, a také po celý týden Dětskou lékařskou službu první pomoci. Lékaři při práci využívají moderního a rychlého komplementu vyšetřovacích metod.
Typ úvazku je u nás věcí dohody: uvítáme lékaře na plný nebo i částečný úvazek (HPP/ VPP/ DPČ). Pozice je otevřená i pro lékaře pediatry do služeb.
Lékaři nejsou vázání stabilizační dohodou, je zde možnost atestačních stáží na akreditovaných pracovištích a dále nabízíme hrazenou účast na povinných vzdělávacích akcích.

Zaměstnanecké výhody, benefity

-profesní stabilita a možnost nástup ihned
-výborné platové podmínky a také náborový příspěvek 300 000,- Kč
-možnost získání služebního bytu
-podporu dalšího vzdělávání a hrazenou účast na kongresech a seminářích
-firemní mini školičku
-další zaměstnanecké výhody: moderní závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, čerpání fondu FKSP, účast na odborových akcích
-cafeterie

Informace o náboru

Výběrové řízení proběhne formou osobního pohovoru.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

medicína

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Empatie vůči dětským pacientům a rodičům. Otevřenost vůči moderním metodám a myšlenkám.
Ochota se dále vzdělávat.
Týmový hráč.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Ctíme tradice - v roce 2010 byla v areálu nemocnice odhalena pamětní busta prvního prezidenta a hodonínského rodáka Tomáše Garigue Masaryka, jehož jméno nemocnice nese od roku 1997.
V roce 2022 slavíme 70 let.

Neustále se rozvíjíme - modernizujeme ambulance špičkovými přístroji, lékaři mají k dispozici nadstandardní operační sály a neustále zvyšujeme komfort lůžkové části nemocnice pro pacienty. Tyto aktivity, včetně výstavby dvou zbrusu nových pavilonů urgentního příjmu a zobrazovacích metod, včetně pořízení nejmodernějšího přístrojového vybavení, postupně směřují k vybudování komplexu moderní nemocnice odpovídající evropskému standardu.
Nemocnice TGM Hodonín, příspěvková organizace, je součástí sítě zdravotnických zařízení Jihomoravského kraje. Kvalifikovaně zajišťuje zdravotní péči léčebnou, diagnostickou, ošetřovatelskou, rehabilitační, preventivní, poradenskou a lékárenskou. Nemocnice se pyšní certifikátem ISO 9001 pro všechna oddělení.

Příroda léčí s námi - Hodonínská nemocnice také obhospodařuje jeden z největších parků ve městě včetně skleníků a zimní botanické zahrady s unikátní sbírkou cykasovitých rostlin nadregionálního významu.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 4414393  Datum zveřejnění: 31.8.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 49 000 Kč/měsíc