Asistent/ka finančních ředitelů

NET and GAMES a.s.

Místo práce
Bednářova 621/29, 61900 Brno, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
24.09.2017

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Finance jsou široký pojem. Zahrnují účetnictví, statistiky, analýzy, vedení podklady, bankovní operace a další nezbytnou administrativu. Té je u nás víc než dost, proto hledáme ASISTENTA/ASISTENTKU finanční ředitelky pro ČR a finančního ředitele pro SR. Každý z nich má na starosti něco jiného a oba jsou připraveni využít maximálně tvých schopností. Do čeho všeho tě zapojí, záleží jen na tobě.

S kým a kde budeš pracovat?
Více o tom, kdo jsme, co děláme a kde to děláme, prozradí naše video https://youtu.be/zDIv6ohxyG4. A jestli chceš vědět, jak se u nás na ekonomickém oddělení pracuje, přečti si rozhovor s Markétou, naší finanční specialistkou na https://kariera.kajot.cz/marketa-kalisova/

Proč se rozhodnout pro nás?
Jsme neformální společnost (dress code free)
Budeš pracovat s profíky, od kterých se toho můžeš hodně naučit.
Během dne si můžeš dát dobré kafe.
Budeš mít nárok taky na zdravotní volno/sick day a stravenky.
Pro věrné zaměstnance máme širokou škálu benefitů a dodatkovou dovolenou.
Uvítáme mezi s sebou i rodiče s malými dětmi. Můžeme se domluvit na zkrácené pracovní době (35-37,5 hod / týdně).
Takže pokud se chceš něco nového naučit a stát se nepostradatelnou součástí našeho ekonomického týmu, napiš nám. Potkáme se, popovídáme a třeba se brzy staneš součástí naší bezva party.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Jaká můžeš mít očekávání?
Každý den bude jiný. Někdy to bude více o podpoře finanční ředitelky nebo přípravě smluv, jindy budeš pracovat samostatně dle zadání na konkrétním zahraničním projektu.
Čeká tě úzká spolupráce s auditorem ze zahraničí. Během roku chystáš a zasíláš potřebné dokumenty k auditu, po jeho proběhnutí papírově vše dokončíš a už začíná příprava inventur, na kterých se auditoři také podílí.
Budeš styčná osoba pro autorizaci plateb do zahraničí a pojištění skupiny Kajot.
Občas může přijít požadavek na zařízení běžnějších požadavků, např. zajištění občerstvení, objednání kancelářských potřeb apod.
Hledáme někoho, koho práce asistenta/asistentky baví. A pokud ti to půjde, hodláme naplno využít tvého potenciálu a převést na tebe další i dlouhodobější projekty.

Informace o náboru

Zasláním životopisu a dalších osobních materiálů s tvými osobními údaji dáváš souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování osobních údajů podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tvoje materiály budou považovány za důvěrné a bude s nimi nakládáno v souladu s uvedeným zákonem. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Administrativa, finance

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jak si TĚ představujeme?
Týmová spolupráce je tvou předností, ale nebojíš se převzít zodpovědnost a pracovat hodně samostatně na zadaném projektu. Měla bys být oporou pro (převážně) kolegyně z ekonomického oddělení.
Bez angličtiny to jednodušše nepůjde. Stěžejní je kooperace s kyperským auditorem, dále obchodujeme s velkým počtem zahraničních zemí, není problém setkat se s vietnamštinou, makedonštinou, chorvatštinou, albánštinou, řečtinou a dalšími jazyky.
Máš rád/a „papíry.“ Nelekneš se potřeby nastudovat legislativu, připravit smlouvy dle požadavku, vyplnit dokumenty ze zahraničí.
Reportům se nevyhneš. Tabulka v Excelu a dopis ve Wordu jsou pro tebe hračka.
Uvítáme orientaci v účetnictví. Postačí znalost ze školy nebo poznatky z praxe.
Nadšení pro věc a proaktivní přístup ti rozhodně nejsou cizí.
Sednout za volant Ti nedělá problémy, nicméně obejdeme se i bez řidičáku.
Bylo by fajn, kdyby ses k nám mohl/a přidat co nejdříve.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

JSME KAJOT. PARTA LIDÍ, CO JE BAVÍ PRÁCE. A umíme bavit i ostatní. Děláme hry. VYRÁBÍME videoloterijní systémy a výherní hrací přístroje. VYVÍJÍME herní software. PROVOZUJEME luxusní herny, casina a pokerové kluby. Špičkou v oboru jsme už víc jak 20 let. Ale neusínáme na vavřínech. Stále se pouštíme do nových projektů a jsme otevřeni všemu novému. Proto hledáme srdcaře a nadšence, kteří u toho chtějí být s námi. Nahlédni pod pokličku Kajotu na https://youtu.be/zDIv6ohxyG4. A potom už záleží jen na tobě. YOUR LIFE YOUR GAME.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 3186929  Datum zveřejnění: 13.9.2017