Linux Administrátor

NET and GAMES a.s.

Místo práce
Kaštanová 64, Brno, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
dle dohody

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vidíš se jako administrátor v menším týmu Linuxových nadšenců? Chceš se stál učit a zdokonalovat? Jedeš na Linuxu a pojmy jako Bash, Python, VMware, Ansible či Salt Ti nejsou úplně cizí? Tak pojď pracovat pro nás a můžeš navíc uplatnit své nápady a inovace!
S čím se potkáš během TVÉHO dne?
• Instalace, konfigurace a správa Linux serverů, na kterých je většinou CentOS. Servery jsou jak fyzické, tak virtuální.
• Administrace serverů - budeš se starat o jejich zabezpečení a dlouhodobou údržbu.
• Zálohování pomocí software Veeam.
• Oprava problémů. V úzké spolupráci s kolegy testery a dalšími z technického oddělení se jim budeš snažit předcházet.
• Dostaneš prostor ukázat, co umíš a znáš. Ušijeme ti práci na míru.

Tak nějak automaticky předpokládáme, že:

• Linux OS (Redhat like) je tvoje srdcovka, Debian, Ubuntu Server netřeba představovat.
• v tvém CV se najde alespoň krátká administrátorská zkušenost.
• orientuješ se v serverovém hardwaru.
• jsi akční a nebojíš se změn, prostě tě baví se učit nové technologie a vymýšlet nové postupy.
• poradíš si s anglickým textem či emailem.

Co by se TI i NÁM ještě mohlo hodit?
• Už ses potkal s nástroji na automatizaci a orchestraci.
• Skriptování v Bashi nebo Pythonu, občas je třeba nějaký skript napsat.
• Znáš principy virtualizace, počítačových sítí, storage systémů.

S kým a kde budeš pracovat?
Podívej se na naše video na https://youtu.be/zDIv6ohxyG4 a dozvíš se víc o tom, kdo jsme, co-jak-kde děláme.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Proč se rozhodnout pro NÁS?
• Jsme neformální společnost, kravaty do práce nenosíme (dress code free) 
• Jsme malý tým adminů, který spolu sedí v jedné kanceláři. Neumíš všechno? Nevadí! Vždycky se budeš mít s kým poradit.
• Během dne si dáš dobré kafe a čerstvé ovoce, můžeš využít relax room.
• Work-life balance není jen heslo v inzerátu, je pro nás samozřejmostí.
• Pro věrné zaměstnance máme širokou škálu benefitů – bonusovou dovolenou, sick day, výkonnostní a mimořádné odměny, cafeterii, stravenky atd.
• Můžeš se zapojit do pravidelných challenge a mimopracovních akcí.

Chceš to u nás vyzkoušet? Dej nám o sobě vědět! Potkáme se a brzy i ty můžeš být součástí naší bezva party.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

JSME KAJOT. PARTA LIDÍ, CO JE BAVÍ PRÁCE. A umíme bavit i ostatní. Děláme hry. VYRÁBÍME videoloterijní systémy a výherní hrací přístroje. VYVÍJÍME herní software. PROVOZUJEME luxusní herny, casina a pokerové kluby. Špičkou v oboru jsme už víc jak 20 let. Ale neusínáme na vavřínech. Stále se pouštíme do nových projektů a jsme otevřeni všemu novému. Proto hledáme srdcaře a nadšence, kteří u toho chtějí být s námi. Nahlédni pod pokličku Kajotu na https://youtu.be/zDIv6ohxyG4. A potom už záleží jen na tobě. YOUR LIFE YOUR GAME.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 3302043  Datum zveřejnění: 5.2.2018