Vedoucí technické podpory (Brno)

NET and GAMES a.s.

Místo práce
Kaštanová 64, Brno 602 00, Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme do týmu borce, který věří, že zákazníkům je třeba poskytovat kvalitní produkt a efektivní podporu. My v Kajotu to tak chceme a stále hledáme nové cesty, jak co nejlépe otestovat naše produkty a poskytovat našim zákazníkům tu nejlepší podporu. Pokud se nebojíš práce, nových výzev a řešení problémů, čti dál!
Co všechno TĚ u nás čeká?
• Dva samostatné týmy – zastřešíš činnost Qáčka (kontrola kvality) a týmu technické podpory. Oba týmy mají své team leadery a s těmi budeš velmi úzce spolupracovat. Na kvéáčku black testujeme naše firemní produkty, na supportu vyřizujeme požadavky našich zákazníků. Budeš pro ně vytvářet podmínky a motivovat je, aby byli co nejlepší.
• Řešení problémů – budeš nejvyšším článkem v řešení problémů našich zadavatelů a klientů.
• Inovace a optimalizace – očekáváme, že se nebudeš bát přijít s návrhem nového řešení a zlepšení stávajících procesů. Používáme už interní postupy a metody, ale rádi se přiučíme.
• Administrativa – nemine tě reporting, dokumentace, rozbory a účast na poradách.
Jaké vybavení potřebuješ?
• Máš technický či IT background, nemusíme ti ukazovat, kde se zapíná počítač a kam patří jaký kabel. Windows a office balík tě ničím moc nepřekvapí. Máš základní znalost sítí.
• Zodpovědnost a schopnost samostatného rozhodování jsou tvým parťákem – musíš mít tah na branku, chuť dotahovat věci do konce. Nesmíš se bát se rozhodnout.
• S vedením lidí už máš nějakou zkušenost.
• Umíš uvažovat analyticky a v souvislostech, nečekáš jen na zadání.
• Nechybí ti týmový duch, myslíš za všechny a nejen sám na sebe.
• Nebojíš se pustit do čtení anglické dokumentace, jsi schopen odepsat na email nebo zvednout telefon.
Výhodou Ti bude, pokud
• máš vzdělání elektrotechnického směru
• máš zkušenost s testováním HW či SW
• orientuješ se v oblasti zavádění, úpravy a kontroly procesů kvality
• setkal jsi se s Unix/Linux.
S kým a kde budeš pracovat?
Více o tom, kdo jsme, co-jak-kde děláme, prozradí naše video https://youtu.be/zDIv6ohxyG4. A jestli chceš vědět, jak se u nás pracuje, přečti si rozhovory s našimi zaměstnanci a tvými budoucími kolegy na https://kariera.kajot.cz/#nasi-lide.
Jaká je naše nabídka?
• Práce, kde každý den je jiný.
• Prostor pro inovace a možnost ukázat, co v tobě je.
• Pevné zázemí kvalitních týmu i vedení.
• Zcela neformální prostředí a přátelskou atmosféru. (dress code free). 
• Širokou škálu benefitů (dodatkovou dovolenou, zdravotní volno, věrnostní a mimořádné odměny, stravenky, dobré kafe a čerstvé ovoce).

Toužíš se stát našim kolegou? Tak se nám co nejdříve ozvi na adresu [email protected] nebo jen pošli odkaz na svůj profil na LinkedIn. Napíšeme si, zavoláme a brzy se i ty můžeš jedním z nás.
Zasláním životopisu a dalších osobních materiálů s tvými osobními údaji dáváš souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování osobních údajů podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tvoje materiály budou považovány za důvěrné a bude s nimi nakládáno v souladu s uvedeným zákonem. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

JSME KAJOT. PARTA LIDÍ, CO JE BAVÍ PRÁCE. A umíme bavit i ostatní. Děláme hry. VYRÁBÍME videoloterijní systémy a výherní hrací přístroje. VYVÍJÍME herní software. PROVOZUJEME luxusní herny, casina a pokerové kluby. Špičkou v oboru jsme už víc jak 20 let. Ale neusínáme na vavřínech. Stále se pouštíme do nových projektů a jsme otevřeni všemu novému. Proto hledáme srdcaře a nadšence, kteří u toho chtějí být s námi. Nahlédni pod pokličku Kajotu na https://youtu.be/zDIv6ohxyG4. A potom už záleží jen na tobě. YOUR LIFE YOUR GAME.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 3327643  Datum zveřejnění: 6.3.2018