Network Administrator (Brno)

NET and GAMES a.s.

Místo práce
Kaštanová 64, Brno 620 00, Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nudit se u nás se rozhodně nebudeš! Dostaneš příležitost seznámit se s mnoha novými technologiemi, nahlídneš do jejich zákulisí a budeš mít možnost zjistit a vidět, jak vše funguje na globálnější úrovni v praxi. Brzy získáš přehled o tom, jak u nás fungují počítačové sítě a dostaneš šanci podílet se na dalších zajímavých projektech v oblasti bezpečnosti.
Co všechno může přijít během TVÉHO dne?
• Nejvíc času ti „sežere“ správa síťových zařízení, konkrétně se potkáš s Checkpoint firewall, Cisco ASR/ISR routers (DMVPN), Juniper switche řady EX2200/EX3400 (virtual-chassis), Cisco switche řady 2900, 3600, wi-fi solution ExtremeWireless, virtualizační platforma VMware.
• Budeš mít vliv na rozvoj firemní infrastruktury, co se týče optimalizace logování, zálohování, správy uživatelských účtů.
• Při otevření nové provozovny připravíš návrh a realizaci síťového řešení, budeš řešit problémy, které nastanou.
• Průběžně budeš dozorovat chod sítě, monitorovat funkčnost síťových zařízení a řešit upgrade zařízení.
• Pomůžeš kolegům řešit jejich problémy, nejčastěji se správou VLAN, routing, IPsec VPN apod.
• I nasazení nové technologie bude ve tvých rukách. Postaráš se o konfiguraci preprodukčního prostředí a testování.
• Neunikneš ani troše papírování, hlavně co se týče dokumentace.
Jak si TĚ představujeme?
• Jsi akční a nebojíš se změn. Největší projekt, který nás bude čekat, je plánovaný přechod sítě z IPv4 na IPv6.
• Rád převezmeš roli síťového architekta. Bude na tobě koncept síťových technologií napříč společností, včetně datacentrových částí.
• Máš chuť (spolu)rozhodovat, jak síťovou infrastrukturu rozvíjet a vylepšovat.
• Chceš držet krok s dobou, znáš některé z používaných technologií (Cisco, Cisco Catalyst, Cisco Nexus, Juniper, CheckPoint a Mikrotik) a které neznáš, rád se naučíš.
• Bylo by moc fajn, kdybys měl certifikaci Cisco popř. jiného vendora a znal systém CheckPoint.

Tak nějak automaticky předpokládáme, že:
• Máš dobrou znalost OS Linux (Debian, Ubuntu Server).
• Orientuješ v sítích, znáš TCP/IP.
• Konfiguruješ Cisco nebo Juniper.
• Poradíš si s anglickým textem či emailem.

S kým a kde budeš pracovat?
Více o tom co-jak-kde děláme Ti napoví naše video https://youtu.be/zDIv6ohxyG4

V čem jsme jiní?
• Vadí ti strnulost korporátu? U nás ji nenajdeš!
• Zajímají tě TOP trendy v oblasti technologií? Asi budeš překvapený, s čím se u nás potkáš.
• Chceš se věnovat nějaké konkrétní oblasti? Můžeš si vybrat. Ušijeme ti práci na míru.
• Potřebuješ mít prostor pro vlastní myšlenky a nápady? Sem s nimi.
• Neumíš všechno a chceš se učit? Zkušení kolegové jsou tu pro tebe.

Takže pokud se chceš stát součástí naší bezva party, napiš nám na adresu [email protected] a my se Ti co nejdříve ozveme.

Zasláním životopisu a dalších osobních materiálů s tvými osobními údaji dáváš souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování osobních údajů podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tvoje materiály budou považovány za důvěrné a bude s nimi nakládáno v souladu s uvedeným zákonem. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

JSME KAJOT. PARTA LIDÍ, CO JE BAVÍ PRÁCE. A umíme bavit i ostatní. Děláme hry. VYRÁBÍME videoloterijní systémy a výherní hrací přístroje. VYVÍJÍME herní software. PROVOZUJEME luxusní herny, casina a pokerové kluby. Špičkou v oboru jsme už víc jak 20 let. Ale neusínáme na vavřínech. Stále se pouštíme do nových projektů a jsme otevřeni všemu novému. Proto hledáme srdcaře a nadšence, kteří u toho chtějí být s námi. Nahlédni pod pokličku Kajotu na https://youtu.be/zDIv6ohxyG4. A potom už záleží jen na tobě. YOUR LIFE YOUR GAME.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 3370038  Datum zveřejnění: 23.4.2018