IT Manažer

NET and GAMES a.s.

Místo práce
Kaštanová 64, 620 00 Brno-Tuřany-Brněnské Ivanovice, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
01.09.2018

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chceš pracovat ve společnosti, kde dostaneš prostor ukázat, co v tobě je? Rád se popereš i s nejsložitějším IT problémem? Seznámíš se snadno a rychle s novou technologií, tak abys pochopil její podstatu? Tak jsi náš člověk! Zapomeň na zdlouhavé schvalovací procesy na objednání papíru do tiskárny a pojď zkusit, jak to chodí u nás! Upřímně – nebude to žádná flákačka. Ale znáš ten pocit, když vše funguje jak má?
S čím se u nás budeš muset poprat?

Řízení týmů – budeš řídit naše systémáky-linuxáky, systémáky – windows, sítaře a specialisty na konkrétní aplikace (např. kamerový systém), rozvíjet jejich znalosti a dovednosti.
Projektový management –zadávání, přidělování a vedení projektů, jejich kontrolu a koordinací (např. projekt online her nebo online kasina)
Nové technologie – vybereš a zajistíš jejich implementaci napříč infrastrukturními HW, SW i NET prvky. Důležitý bude i tvůj bezpečnostní pohled na věc
Vysoká odbornost – pomůžeš kolegům administrátorům řešit nestandardní problémy. Na tobě bude i nejvyšší level problémů a bezpečnostních incidentů.
Vysoká dostupnost – navrhneš systémy tak, aby opravdu vysokou dostupnost splnily.
Dimenzování zdrojů – budeš zodpovědný za bezproblémové fungování spravovaných systémů a všechny části infrastruktury tomu musí odpovídat.
Být „partnerem“ – nejen pro naše dodavatele technologií.
Dokumentace – její vytváření a aktualizaci.


S jakými technologiemi se u nás můžeš potkat?

Za 20 let má už Kajot dostatečnou výzbroj technologií: Cisco Catalyst, Cisco Nexus, Cisco UCS, Juniper EX, BGP, vPC, FC, FCoE, NFS, NetApp FAS, Cluster ONTAP, DELL PowerEdge, VMware vSphere, Linux CentOS, TPM, Windows Server, Active Directory, MS Exchange, SpamTitan, Veeam Backup Software, Centreon, SpaceWalk, OpenVPN, PerconaSQL, CheckPoint NGFW, interně vyvíjené projekty v Landbase i Online prostředí, mnoho dalšího.
S kým a kde budeš pracovat?

Každý chce vědět s kým a kde bude pracovat. Podívej na naše video a dozvíš se víc o tom, kdo jsme, co-jak-kde děláme.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Proč jsme MY ti praví pro TEBE?

Kravaty do práce nenosíme (dress code free)
U nás se nemusíš bát, že bys zakrněl. Že jsou to hezky vymalované vyhlídky, které jsou na hony vzdálené realitě? Ano, často tomu tak je. Ale u nás dostaneš maximální prostor na sobě pracovat. Nových výzev máme nepřeberně.
Jsme kamarádský tým nadšenců, kde všichni společně makáme na tom, aby se nám dařilo.
Dobrou a kvalitní práci odměníme. K tomu navíc pár maličkostí – pružná pracovní doba, stravenky, sick day, dodatková dovolená, věrnostní a výkonnostní odměny, firemní akce a spoustu dalšího. Rádi ti řekneme víc osobně

Informace o náboru

Toužíš se stát našim kolegou? Mezi tím, kde jsi, a tím, kde bys chtěl být, jsou pouze tvé činy. Tak se nám co nejdříve ozvi na adresu [email protected] nebo jen pošli odkaz na svůj profil na LinkedIn. Napíšeme si, zavoláme a brzy se i ty můžeš jedním z nás.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jsi to TY, koho hledáme, pokud:

máš technologický přehled a zkušenosti v oboru. Bez znalostí sítí a Linux se neobejdeš.
držíš krok s dobou a znáš moderní technologie. Čím hlubší a širší znalosti technologií budeš mít, tím snadněji budeš schopen řešit problémy a navrhovat nové systémy.
ačkoliv toho spoustu znáš a mohl bys těžit ze zkušeností, stále na sobě pracuješ a rád se učíš.
jsi duchem „lídr“, s přehledem převezmeš roli učitele pro svůj tým.
nebojíš se změn. Máš chuť rozhodovat, jak společnost technologicky rozvíjet a vylepšovat.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

JSME KAJOT. PARTA LIDÍ, CO JE BAVÍ PRÁCE. A umíme bavit i ostatní. Děláme hry. VYRÁBÍME videoloterijní systémy a výherní hrací přístroje. VYVÍJÍME herní software. PROVOZUJEME luxusní herny, casina a pokerové kluby. Špičkou v oboru jsme už víc jak 20 let. Ale neusínáme na vavřínech. Stále se pouštíme do nových projektů a jsme otevřeni všemu novému. Proto hledáme srdcaře a nadšence, kteří u toho chtějí být s námi. Nahlédni pod pokličku Kajotu na https://youtu.be/zDIv6ohxyG4. A potom už záleží jen na tobě. YOUR LIFE YOUR GAME.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců

Adresa společnosti

NET and GAMES a.s.
Bednářova 621/29
619 00 Brno
ID: 3455621   Datum zveřejnění: 24.7.2018