Programátor PLC

Netajo s.r.o.

Místo práce
Brno-střed, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
ASAP

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

programování řídicích aplikací pro testovací zařízení a jednoúčelové stroje
aktivně se účastnit při návrhu, testování a ladění aplikací v rámci tuzemských i zahraničních zákazníků
dostanete se do všech etap vývoje softwaru
komunikace se zákazníkem v průběhu projektu
práce v mladém programátorském týmu
implementace a testování
instalace a nasazování v terénu (cestování za zákazníkem)
pracujeme na OS Linux
improvizovat a přemýšlet
samostatná práce na projektech

Zaměstnanecké výhody, benefity

nástup možný ihned
práce přímo v centru Brna
profesní růst
služební notebook
nekorporátní oblečení
HPP nebo živnost
příspěvek na stravování

Informace o náboru

Pokud tě naše nabídka zaujala, preferujeme ukázky vlastních projektů, motivační dopis a CV – pošli na email [email protected]

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

SŠ/VŠ se zaměřením na elektrotechniku, automatizaci

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

praxe v oboru
zodpovědnost a spolehlivost
zájem se učit novým věcem
schopnost práce v týmu
umění myslet samostatně, schopnost pohotově řešit problémy a zvládat stres
schopnost pracovat s pájkou a přeříznout železnou tyč (občas se to hodí)
vyhláška 50
znalost programování PLC SIEMENS, OMRON, BECKHOFF,...
znalost TIA Portál, TWIN CAT, Sysmac Studio
programování (ideálně C++, python)
tvorba technické dokumentace
ŘP – podmínkou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Doplňujeme kontroly kvality, průmyslové kamery, 3D skenery, senzoriku. Vymýšlíme a implementujeme technické řešení pro průmysl. Programujeme, projektujeme, školíme klienty, navrhujeme. A práce je víc, než zvládneme. Proto by to chtělo posílit.
ID: 3686838  Datum zveřejnění: 5.6.2019