Projektový koordinátor - vzduchotechnika (Brno)

Neumann Consulting s.r.o.

Miesto práce
Brno, Česko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kandidáta, ktorý má nadšenie pre vzduchotechniku a chuť rozbehnúť novú pobočku v Brne už zabehnutej spoločnosti.

– kompletné zabezpečenie zákaziek (príprava zákazky, dohľad nad priebehom prác, zabezpečovanie dodávok) v oblasti vzduchotechniky a ústredného kúrenia
– koordinácia a kontrola činností na stavbe
– manažovanie menšieho tímu
– komunikácia s dodávateľmi a odberateľmi
– evidencia dokladov a práca v informačnom systéme zamestnávateľa

Informácie o mzde

38 600 CZK / 1500€ btt, v závislosti od skúsenosti kandidáta

– 13. plat
– flexibilný pracovný čas
– služobné auto, notebook, mobil
– odmena podľa dosiahnutých výsledkov
– možnosť pracovať v mladom kolektíve
– samostatná práca + tímová komunikácia

Zaujala Vás táto pracovná pozícia? Pošlite nám svoj životopis ako reakciu na tento inzerát.
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2019 (ostáva ešte 5 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Náš klient pôsobí v oblasti vzduchotechniky.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

vzduchotechnika

Vodičský preukaz

B

- schopnosť viesť ľudí
- chuť založiť novú pobočku úspešnej spoločnosti
- skúsenosti so vzduchotechnikou výhodou
- organizovanosť, zodpovednosť, komunikatívnosť

Neumann Consulting s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť.

V Neumann Consulting sme spojili niekoľkoročné odborné skúsenosti s vášňou pre prácu s ľuďmi a vytvorili sme model služieb, ktorými denne poskytujeme našim klientom efektívne riešenia.
Pracujeme v tíme talentovaných ľudí, ktorých entuziazmus a profesionalita sa odzrkadľujú na výbere tých najlepších kandidátov pre našich klientov.

Spoločnosť je držiteľom licencie na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Neumann Consulting s. r. o.
Šafárikovo námestie 4
811 02 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Juliana Novotná
Tel.: +421948238362
E-mail: poslať životopis
ID: 3628500   Datum zveřejnění: 2.4.2019   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   38 600 CZK / 1500€ btt, v závislosti od skúsenosti kandidáta