Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Zdravotná sestra

Neur One, n. o.

Miesto práce
Poliklinika 1, Škultétyho 470/6, Martin, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.09.2024
1 035 EUR/mesiacMzda sa zároveň odvíja od pracovných skúseností uchádzača/ky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Výkon práce sestry v špecializovanej ambulancii:
​- príprava ambulancie vrátane súvisiacich prístrojov,
​- samostatná realizácia vyšetrení pacientov vrátane asistencie pri vyšetreniach lekárovi,
​- samostatné podávanie liečiv pacientom,
​- vedenie súvisiacej zdravotnej dokumentácie pacientov,
​- objednávanie a manažment pacientov​

​- pracovná doba PONDELOK – PIATOK BEZ SLUŽIEB, bez poobedných / nočných / víkendových služieb
​- prepracovaný adaptačný program (zaškolenie) s intenzívnou podporou v skúšobnej dobe, podpora kontinuálneho vzdelávania,
​- neformálna, priateľská atmosféra na pracovisku,
​- podpora pri zabezpečení prevádzkyschopnosti ambulancií,
​- ostatné zamestnanecké benefity: karta Multisport​

Požiadavky na zamestnanca

NeurOne je etablovaný poskytovateľ zdravotnej starostlivosti v Žilinskom kraji, v špecializačnom odbore neurológia.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Kontakt

Kontaktná osoba: MUDr. Marek Tarčák
Tel.: +421949366921
E-mail: poslať životopis
ID: 4820275  Datum zveřejnění: 1.5.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 035 EUR/mesiac