Skladník - manipulant

NEW WAVE CZ, a.s. (MPSV)

Místo práce
Závodu míru 974, 360 17 Karlovy Vary, Okres Karlovy Vary
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-10
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků (83443)

Pracoviště a kontakty

Firma:NEW WAVE CZ, a.s., IČ 27771849
Pracoviště:NEW WAVE CZ, a.s. - 001, Závodu míru 974/66a, Stará Role, 360 17 Karlovy Vary 17

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-11-10
Mzdové rozpětí:od 15000 do 25000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Kontakt: POUZE e-mailem.
Pracovní doba: 8.00 - 16.30 hod.
V případě Vašeho zájmu zašlete svůj životopis na adresu: [email protected]. Spolu se životopisem zašlete prosím Vaši aktuální fotografii.

Místo výkonu práce: NEW WAVE CZ, a.s., Závodu míru 974/66a, Stará Role, 360 17 Karlovy Vary

Pracovní náplň
- údržba poloautomatického zakladače
- příjem a výdej zboží
- vykládky zboží z kamionu a manipulace
- zajišťování systému rozložení zboží ve skladech
- udržování čistoty a pořádku ve skladech a okolo budovy
- vyhrazujeme si právo neodpovědět uchazečům, kteří nesplňují uvedené požadavky

Osobnostní předpoklady:
- schopnost a ochota učit se novým věcem
- technická zručnost, pečlivost, schopnost udržovat pořádek
- uživatelská znalost Windows, MS Office,
- dobrý zdravotní stav

Nabízíme
- zajímavou a samostatnou práci na HPP v kolektivu stabilní společnosti
- odměny po zapracování

Poslední změna:2016-11-10, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Karlovy Vary

číslo volného místa: 10683370772

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou