Obchodník / obchodnice (prodejce strojů a techniky)

NEWIA s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Americká 404, 345 61 Staňkov, Okres Domažlice
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-21
Mzdové podmínky (brutto)
22000 - 40000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Specialisté v oblasti prodeje a nákupu strojů, přístrojů a zařízení (24331)

Pracoviště a kontakty

Firma:NEWIA s.r.o., IČ 29119201
Pracoviště:NEWIA, s.r.o., Americká 404, Staňkov I, 345 61 Staňkov

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2016-11-21
Mzdové rozpětí:od 22000 do 40000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Co bude Vašim úkolem? Prodávat, naslouchat a radit klientům. Připravovat obchodní nabídky.
Účastnit se výstav se zemědělskou technikou, organizovat výstavy. Cestovat v rámci západních Čech a hledat řešení pro otázky klientů v oblasti zemědělské techniky. Výsledkem Vaší práce budou uzavřené smlouvy na dodávku strojů a techniky a pravidelně navštěvovaní a informovaní klienti.
Co požadujeme? Dobré výsledky z předchozích aktivit (práce, brigáda, praxe..). Přínosem bude Vaše všeobecná znalost oboru zemědělství. Uživatelskou znalost PC a řidičský průkaz skupiny B.
Co nabízíme? Budete mít vedle sebe zkušeného kolegu a kolegyni, kteří Vás zaučí a rádi případně pomůžou. Budete mít k dispozici produktové specialisty, kteří Vám budou oporou.
Naučíme Vás, případně vylepšíme Vaše umění zvládat fáze obchodního jednání a umění dovést zákazníka k dlouhodobé spolupráci. Dostanete služební auto, PC, telefon a nadstandardní mzdu.
Průhledné ohodnocení - snadno si vypočítáte Váš plat podle jasných pravidel. Uznání od šéfa a i od ostatních spolupracovníků. Pokud budete dobří, dostanete důvěru pro Vaše rozhodnutí a samostatnost.
Máte zápal a chuť pomáhat klientům hledat vhodná řešení? Raději upevňujete dlouhodobý vztah s klientem, než několikrát denně klepete na nové dveře?
Posílejte, prosím, Vaše životopisy na [email protected] nebo kontaktujte paní Ivanu Vacíkovou na tel: +420 773 747 610.

Poslední změna:2016-11-22, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Domažlice

číslo volného místa: 11748290704

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou