Account Manager - výroba a automotive - pro ČR a SR

NEWMAN Personnel Agency, s.r.o.

Místo práce
Mařákova 263/3, Praha 6-Dejvice, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, živnost
Termín nástupu
1.11.2021
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 100 000 Kč/měsíc- Fixní mzda + kvartální bonusy dle výsledků. - Možnost zaměstnání na HPP/DPČ, ale i na ŽL.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Získávání nových zákazníků primárně na celém území ČR a SR, dále v západní Evropě;
- Péče o získané klienty, dokonalé poznání jejich potřeb, společně s produkčním týmem návrh řešení;
- Spolupráce s celým týmem v ČR a SR;
- Monitoring obchodních příležitostí v našem sektoru podnikání;
- Tvorba prezentací, nabídek dle cenové politiky firmy, příprava smluv;
- Spolupráce na tvorbě nových produktů firmy.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Možnost získat obrovské množství zkušeností z rychle se rozvíjejícího start-upu s mezinárodním přesahem.
- Flexibilní pracovní doba, flexibilní práce kterou jste si schopní zorganizovat sami.
- Možnost rychlého kariérního růstu.
- Firemní vůz i k soukromým účelům.
- Firemní počítač.
- Firemní telefon.
- Fixní mzda + kvartální prémie dle výkonu.
- Ostatní benefity dle dohody.

Informace o náboru

Do našeho týmu start-up společností skupiny NEWMAN hledáme cílevědomého, motivovaného obchodníka, který s námi bude chtít růst a stejně jako my bude chtít vytvořit ze značky NEWMAN evropskou značku.

Náš nový kolega bude mít zázemí u nás v centrální kanceláři na Praze 6 a za klienty bude průběžně cestovat po celém území ČR, SR, případně do dalších zemí.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Pracovníka hledáme do našeho kmenového stavu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

Výroba / Obchod

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Analytické myšlení;
- Dobré vystupování, komunikační schopnosti;
- Cílevědomost, motivace, sebedisciplína;
- Schopnost vidět příležitosti;
- Schopnost spolupracovat v týmu.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme dynamická skupina start-up firem jménem NEWMAN. Zabýváme se dodávkami agenturních pracovníků do výroby a dále poskytujeme služby outsourcingu výroby, kontroly kvality, procesního mapování a jiné specializované práce pro firmy z různých sektorů výroby.

Působíme v Česku, na Slovensku a v Maďarsku. Můžete být součástí naší expanze a naučit se obrovské množství nových dovedností.

Jsme držiteli certifikace ISO 9001.

www.newman-gr.com

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4170819  Datum zveřejnění: 28.9.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc