Reagujte bez životopisu

Operátor výroby - Super podmínky! 26 000 Kč/měs. + Autobus + zálohy

NEWMAN Personnel Agency, s.r.o.

Místo práce
Chomutov, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
leden
Mzdové podmínky (brutto)
24 000 - 30 000 Kč/měsíc- Možnost výplaty záloh mzdy každý týden

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Obsluha stroje
- Výroba elektromechanických součástek do aut

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Nadstandardní plat
- Stravenkový paušál
- 5 týdnů dovolené
- Firemní autobusy z Chomutova a Jirkova

Informace o náboru

Velmi dobrá dlouhodobá práce. Skvělý tým, výborné podmínky. Omezený počet míst!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Čistá výroba automobilových dílů. Práce není fyzicky náročná a je tedy vhodná i pro ženy.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Slovenský jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Odpovědnost
- Ochota pracovat na tři směny
- Pracovitost
- Zručnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme dynamická skupina start-up firem jménem NEWMAN. Zabýváme se dodávkami agenturních pracovníků do výroby a dále poskytujeme služby outsourcingu výroby, kontroly kvality, procesního mapování a jiné specializované práce pro firmy z různých sektorů výroby.

Působíme v Česku, na Slovensku a v Maďarsku. Můžete být součástí naší expanze a naučit se obrovské množství nových dovedností.

Jsme držiteli certifikace ISO 9001.

www.newman-gr.com

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4228713  Datum zveřejnění: 1.1.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 24 000 Kč/měsíc