HR specialist - částečný úvazek

NEWMAN Personnel Agency, s.r.o.

Mařákova 263/3, Praha 6-Dejvice, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
5 000 - 60 000 Kč/měsícMzda se skládá z fixní části + var. složky dle výkonu. Po zapracování a v případě zájmu možnost HPP.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Vedení online/osobních pohovorů s uchazeči o práci do zahraničí (češi, slováci);
- Tvorba CV kandidátů, práce s naší databází uchazečů a informačním systémem;
- Komunikace s naším německým partnerem (v českém jazyce).

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Velká časová flexibilita (cca. 1x týdně v kanceláři, jinak čas jak vám vyhovuje);
- Většina práce online přes telefon/počítač;
- Firemní počítač, telefon.

Informace o náboru

Vyžadujeme pouze ovládání českého nebo slovenského jazyka.
Ovládání obou těchto jazyků výhodou.
Vhodné i pro ženy na mateřské.

Posuzovány budou pouze reakce s aktuálním CV a motivačním dopisem.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Jedná se o nábor pro vnitřní potřeby naší agentury.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Zaměření na lidské zdroje výhodou.

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatní znalosti

Microsoft Word - Mírně pokročilý
Microsoft Excel - Mírně pokročilý

Praxe na pozici/v oblasti

Praxe na pozici Recruiter / HR specialist výhodou.

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Zájem o danou pozici a dlouhodobou spolupráci, motivace.
Schopnost samostatně si plánovat čas.
Organizační a komunikační schopnosti.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme dynamická skupina start-up firem jménem NEWMAN. Zabýváme se dodávkami agenturních pracovníků do výroby a dále poskytujeme služby outsourcingu výroby, kontroly kvality, procesního mapování a jiné specializované práce pro firmy z různých sektorů výroby.

Působíme v Česku, na Slovensku a v Maďarsku. Můžete být součástí naší expanze a naučit se obrovské množství nových dovedností.

Jsme držiteli certifikace ISO 9001.

www.newman-gr.com

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4361385  Datum zveřejnění: 22.6.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 5 000 Kč/měsíc