Можливість для людей з України
Logo NEWMAN Personnel Agency, s.r.o.

Koordinátor pracovní agentury

NEWMAN Personnel Agency, s.r.o.

Místo práce
Česká republika (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, živnost
Termín nástupu
dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
28 000 - 50 000 Kč/měsícZákladní plat + bonusy dle výkonu.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Organizace projektů pracovní agentury a personální agentury:
- Komunikace se zákazníkem - pochopení jeho potřeb, představování kandidátů, domlouvání termínů pohovorů, průběžná komunikace s mistry o výkonu pracovníků;
- Vedení pohovorů s kandidáty, výběr vhodných kandidátů;
- Domlouvání spoluprací s ubytovnami a penziony, domlouvání dopravy pro pracovníky;
- Podpisy pracovních smluv s pracovníky;
- Reporting;
- Samostatná individuální práce v malém týmu;
- Velká míra svobody plánování času a práce.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Služební automobil s možností využívat ho i k soukromým účelům;
Pracovní telefon, pracovní počítač;
V případě domluvy, možnost zajištění ubytování v Praze.
Rozmanitá práce s velkým podílem cestování a se samostatným plánováním času.

Informace o náboru

1) Z životopisů a průvodních dopisů budou vybráni kandidáti, které pozveme na pohovor. Životopisy bez průvodního dopisu budou rovnou vyřazeny.
2) I. kolo pohovoru - obecný rozhovor, představení společnosti, pozice a kandidáta.
3) II. kolo pohovoru - praktický test.

U pracovníků se předpokládá 1-3 dny v týdnu práce z kanceláře v Praze, zbytek cestování po projektech po celé ČR.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Pracovní pozice je pro interní potřeby společnosti - nejedná se o nábor pro našeho klienta.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatní znalosti

Microsoft Office - Mírně pokročilý

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

Personalistika / Recruiting / Výroba / Vedení týmu lidí

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Dobré komunikační schopnosti;
- Přesvědčivost a pěkné vystupování;
- Schopnost dobře snášet změny a plánovat si samostatně čas;
- Časová flexibilita;
- Organizační schopnosti;

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme dynamická skupina start-up firem jménem NEWMAN. Zabýváme se dodávkami agenturních pracovníků do výroby a dále poskytujeme služby outsourcingu výroby, kontroly kvality, procesního mapování a jiné specializované práce pro firmy z různých sektorů výroby.

Působíme v Česku, na Slovensku a plánujeme rozvoj také do Maďarska a Polska. Můžete být součástí naší expanze a naučit se obrovské množství nových dovedností.

Jsme držiteli certifikace ISO 9001.

www.newman-gr.com

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Kontakt

Kontaktní osoba: Stanislav Kyzlink
Tel.: +420739094404
E-mail: poslat životopis
ID: 4373141  Datum zveřejnění: 18.11.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 28 000 Kč/měsíc