Operátor / operátorka výroby - doprava zdarma

NEWMAN Personnel Agency, s.r.o.

Místo práce
Chomutov, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 27 810 Kč/měsíc- Základní mzda: 22 800 Kč/měs. + příplatek za specializované pracoviště 450-600 Kč/měs.; + příplatek za práci v noci 10%; + příplatek za přesčas 25%; + příplatek za práci o svátcích, sobotách, nedělích (100%, 10%, 10%); + měsíční variabilní prémie.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Obsluha strojů;
- Montáž automobilových dílů.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Dotované firemní autobusy z Chomutova a Jirkova;
- Stravenkový paušál k platu;
- 5 týdnů dovolené;
- Týdenní zálohy.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Výroba a montáž automobilových dílů.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Ochota pracovat na 3-směnný provoz;
- Spolehlivost, zodpovědnost;
- Manuální zručnost.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme dynamická skupina start-up firem jménem NEWMAN. Zabýváme se dodávkami agenturních pracovníků do výroby a dále poskytujeme služby outsourcingu výroby, kontroly kvality, procesního mapování a jiné specializované práce pro firmy z různých sektorů výroby.

Působíme v Česku, na Slovensku a v Maďarsku. Můžete být součástí naší expanze a naučit se obrovské množství nových dovedností.

Jsme držiteli certifikace ISO 9001.

www.newman-gr.com

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4505376  Datum zveřejnění: 20.1.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 27 810 Kč/měsíc