Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Content & Social Media Creator

Newport Group, a.s.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
2 000 EUR/mesiacnástupná mzda v závislosti od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

 spravovanie 5 – 9 Instagram účtov a Facebook účtov, reportovanie na LinkedIN
 idea-making
 copywriting
 graphic design
 fotografovanie
 natáčanie videí (reels, spoty a pod.)
 kreatívne porady podľa potreby
 práca s dizajn manuálom
 reportovanie výsledkov v tíme

 inšpiratívne a príjemné pracovné prostredie
 možnosť vzdelávať sa interne
 možnosť osobnostného a odborného rozvoja
 otvorený prístup

Si kreatívec telom aj dušou? Práca s textom Ti nie je cudzia? Fotenie a tvorba videí je už skoro ako Tvoje hobby?
Rád spoznávaš nové miesta a nových ľudí ?
Ak si aspoň 3x odpovedal "Áno", tak potom si na správnom mieste... Hľadáme práve Teba! Neváhaj, a pošli nám svoje CV, prípadne aj motivačný list. A my sa Ti veľmi radi ozveme. :)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing, Grafický dizajn, Brand management, Social media

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Adobe Photoshop - Pokročilý
Canva - Pokročilý
Adobe InDesign - Pokročilý
Adobe Illustrator - Pokročilý
Brand Management - Pokročilý
InShot - Pokročilý
SCRL - Pokročilý
Adobe Lightroom - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• kreativita, zmysel pre detail
• tvorivý a zodpovedný prístup
• flexibilita (timemanagement)
• orientácia na požiadavky klienta (partnerské školy, zahraniční projektoví partneri a iní...)
• komunikatívnosť

Newport Group, a.s. je vzdelávacia spoločnosť, poskytovateľ odborného technického vzdelávania na Slovensku.Pre nás je vzdelávanie poslaním. Počas nášho, viac ako 10 ročného, pôsobenia na trhu v oblasti poskytovania vzdelávacích služieb a poradenstva, je našim cieľom prinášať riešenia, ktoré zodpovedajú aktuálnym potrebám našich zákazníkov. Napĺňanie tohto cieľa je možné len prostredníctvom úzkej spolupráce so zákazníkmi, pochopením a dôslednou implementáciou ich potrieb, požiadaviek, názorov a skúseností.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4586415  Datum zveřejnění: 24.5.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac