Personalista / HR Generalista - luxusní pánská galanterie

Nicholson International Czech Republic, s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
01.02.2019
Mzdové podmínky (brutto)
30000-50000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- nastavení základních personálních činností – nábor, adaptace, hodnocení, odměňování apod.
- získávání nových zaměstnanců, příprava a realizace náborových kampaní
- podpora stávajících zaměstnanců, jejich rozvoj, individuální plány dle profesí
- správa vnitropodnikových předpisů a jejich aktualizace
- pracovně-právní agenda, příprava podkladů pro kalkulaci mezd (spolupráce s externí účetní)

Zaměstnanecké výhody, benefity

- samostatná a kreativní práce pro úspěšně se rozvíjející českou značku pánské módy
- solidní platové ohodnocení a další zaměstnanecké výhody

Informace o náboru

V případě Vašeho zájmu o další informace nám prosím zašlete životopis.

Poznámka: Na tuto pozici očekáváme více reakcí a na všechny zřejmě nedokážeme zaručit individuální zpětné vazby. V případě, že se Vám během čtrnácti dnů neozveme, dali jsme pravděpodobně přednost zájemcům, jejichž profil lépe odpovídá formálním požadavkům. Děkujeme za pochopení.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Naším klientem je rostoucí česká společnost působící v oblasti luxusní pánské módy, která kombinuje kamenné prodejny s on-line obchodem. Hledáme pro ni šikovného a samostatného personalistu, který bude poskytovat HR podporu pro současné i budoucí zaměstnance.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Personalistika

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- relevantní praxe v oblasti personalistiky (nábor, adaptace, pracovně-právní administrativa, vzdělávaní, hodnocení zaměstnanců)
- orientace ve mzdové agendě
- samostatnost, osobnostní vyzrálost, komunikativní a organizační schopnosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nicholson International působí na českém a slovenském trhu od roku 1993 jako jedna z prvních personálně poradenských společností, do roku 2002 jako součást britské konzultantské skupiny Nicholson. Našimi klienty jsou většinou renomované zahraniční společnosti podnikající ve všech výrobních i nevýrobních sektorech. Kandidátům, kteří se na nás obrátí, se snažíme zprostředkovat pracovní příležitosti, které jim umožní další profesní rozvoj a co nejširší využití jejich potenciálu. Snažíme se, aby setkání s námi bylo příjemnou zkušeností.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3558616  Datum zveřejnění: 11.12.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30000-50000