Maintenance Specialist &PLC Programmer – Technik údržby se znalostí PLC

Nitto Denko Czech, s.r.o.

Místo práce
Brno-střed, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
15.05.2018
Mzdové podmínky (brutto)
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- diagnostika příčin poruch nefunkčních systémů, zařízení a komponentů výrobních strojů
- provádění oprav a údržby provozních technologií a jejich řídicích systémů
- provádění pravidelných prohlídek a kontrol preventivní a prediktivní údržby
- aktivní podílení se na zlepšování funkčnosti, spolehlivosti a bezpečnosti zařízení
- snižování nákladů na provoz a návrhy konkrétních řešení
- týmová komunikace, aktivní vyřešení vzniklých krizových situací
- flexibilní podpora ostatních oddělení při vzniklých provozních závadách
- udržování čistoty a pořádku na pracovišti dle 5S, v prostorách technologického zázemí
- hledat efektivní řešení vzhledem ke sledování výrobních prostojů apod.

Zaměstnanecké výhody, benefity

13. plat, pravidelný roční nárůst mzdy na základě hodnocení zaměstnance, stravenky, časové docházkové konto, pitný režim na pracovišti zdarma (voda, čaj, káva, cappuccino, cafe latte, horká čokoláda), vitaminový balíček, , dotovaná MultiSport karta (sport, relax, wellness apod.), vánoční večírek a balíček pro děti zaměstnanců, očkování proti chřipce, penzijní nebo životní pojištění
-možnost: free wifi, parkování zdarma ve vnitřním areálu pracoviště, pizza day, hokejové zápasy Kometa, tenisové utkání Nitto ATP Finals, možnost připojit se do běžeckých soutěží nebo Do práce na kole, zvýhodněné bankovní programy či zapojení se do firemní telefonní sítě

Informace o náboru

V případě, že Vás výše uvedená pracovní pozice Maintenance Specialist &PLS Programmer – Technik údržby se znalostí PLC zaujala a splňujete veškeré uvedené požadavky, zašlete prosím:
1) svůj strukturovaný životopis v ČESKÉM JAZYCE ve formátu WORD
2) svůj strukturovaný životopis v ANGLICKÉM JAZYCE ve formátu WORD
3) motivační dopis (proč byste zrovna vy mohli být ideálním uchazečem na tuto pozici)

Děkujeme za Váš čas, Nitto Denko Czech.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- vzdělání SŠ nebo VŠ se zaměřením elektro
- vyhláška č.50/1978Sb. minimálně §.6
- znalost řídicích systémů PLC Siemens Simatic S7, vizualizace WinCC, TIA Portál, pohony a průmyslové sítě (ProfiNET a ProfiBUS)
- znalost řídicích systémů B&R výhodou
- orientace v technické dokumentaci
- znalost AJ na komunikativní úrovni, výhodou znalost technických pojmů
- praxe na obdobné pozici jako technik údržby, elektronik apod.
- prioritou je flexibilita a samostatnost
- manuální zručnost a schopnost zkoordinovat si více činností

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Naše společnost Nitto Denko Czech s.r.o. je jednou z více než 100 poboček japonské nadnárodní korporace Nitto Denko. Hlavní aktivity závodu v České republice se soustředí na automobilový trh, se zaměřením na výrobu výztužných a tlumících pryžových materiálů.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 3374793  Datum zveřejnění: 27.4.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou