Inspektor/ka kvality

Nitto Denko Czech, s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
01.08.2018
Mzdové podmínky (brutto)
od 23.500,-

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- obdoba pozice Interní auditor kvality, Technik kvality
- pravidelné rozměrové a vizuální kontroly ve výrobě
- dohled nad dodržováním standardů kvality ve výrobě
- zastavení výroby v případě identifikace neshody
- příprava vzorků a provádění materiálových testů na zařízeních v kontrolní místnosti QA
- proměřování v rámci uvolňování šablony
- provádění operací v SAPu
- proměřování dílů při vzorkování (PPAP)
- spolupráce při provádění vstupní inspekce
- vedení souvisejících záznamů a dokumentace
- spolupráce s kolegy z oddělení kvality při řešení reklamací a jiných činnostech souvisejících s řízením kvality

Zaměstnanecké výhody, benefity

- pracovní příležitost ve stabilní a silné nadnárodní společnosti
- hrubá mzda nástup 111,- Kč/hod, po zkušební době 123,- Kč/hod a po úplném zapracování 132 Kč/hod + příplatky dle ZP
- příplatek za pozici 2500,- kč měsíčně za vykonávání pravidelné kontroly ve výrobě.
- typ pracovního poměru: hlavní pracovní poměr
- smlouva na dobu: určitou 1 rok, poté prodloužení na dobu neurčitou
- pracovní režim: třísměnný provoz – týden NOČNÍ (22-6h) - týden ODPOLEDNÍ (14-22h) a týden RANNÍ (6-14h) směna 7,5h + 0,5h pauza
- dovolená: 25 dnů (a postupný nárust)
-místo pracoviště: Brno, Těžební 4
- pracovní prostředí: neformální, příjemné a bezpečné prostředí
- benefity: docházkový bonus 2.000,-, 13. plat, pravidelný roční nárůst mzdy na základě hodnocení zaměstnance, stravenky, pitný režim (voda, čaj, káva), vitaminový balíček, penzijní nebo životní pojištění, dotovaná MultiSport karta (sport, relax, wellness apod.), vánoční večírek a balíček pro děti zaměstnanců
- možnost: parkování zdarma před budovou pracoviště, pizza day, možnost navštívit hokejové zápasy, účast na ATP Finals v Londýně, připojit se do soutěží Do práce na kole/ běžecké soutěže, využití speciálních podmínek zvýhodněných bankovních programů či zapojení se do firemní telefonní sítě, a další benefity

Informace o náboru

V případě, že Vás výše uvedená pracovní pozice zaujala a splňujete veškeré uvedené požadavky, zašlete svůj strukturovaný životopis v ČESKÉM JAZYCE ve formátu WORD.

Děkujeme za Váš čas, Nitto Denko Czech.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ vzdělání
- směnnost: práce ve 3-směnném provozu
- pečlivost, zodpovědnost a zájem o práci
- AJ výhodou nikoliv podmínkou
- nástup IHNED

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Naše společnost Nitto Denko Czech s.r.o. je jednou z více než 100 poboček japonské nadnárodní korporace Nitto Denko. Hlavní aktivity závodu v České republice se soustředí na automobilový trh, se zaměřením na výrobu výztužných a tlumících pryžových materiálů.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 3443890  Datum zveřejnění: 9.7.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: od 23.500,-