SCM Manager

Nitto Denko Czech, s.r.o.

Místo práce
Těžební, Brno-Černovice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
01.03.2019
Mzdové podmínky (brutto)
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- vybudování (sloučením dvou existujících oddělení - Plánování/Logistika a Nákup), samostatné řízení a koordinace každodenního chodu nově vzniklého oddělení SCM
- udržování a rozvoj dobrých vztahů se strategickými klienty
- inventarizace a monitoring skladových zásob a porovnávání s potřebami vyplývající z plánů a požadavků zákazníka, požadavků na kvalitu a dodání zboží
- zefektivňování logistických a distribučních procesů (toku materiálu a výrobků) napříč - -- společností a vedení příslušné dokumentace
- spolupráce s dalšími odděleními, jako je Výroba, Kvalita, SHE, s cílem identifikovat nebo kvalifikovat nové dodavatele
- zavádění nových postupů případně systémů pro hodnocení nebo výběr dodavatelů

Zaměstnanecké výhody, benefity

- pracovní příležitost ve stabilní a silné nadnárodní společnosti
- práce na hlavní pracovní poměr
- pracovní režim: pružná pracovní doba, docházkové konto
- dovolená: 25 dnů (za každé tři odpracované roky jeden den dovolené navíc)
- místo pracoviště: Těžební 4, 627 00 Brno
- benefity: 13. plat a pravidelný roční nárůst mzdy na základě hodnocení, stravenky, vitaminový balíček, penzijní nebo životní pojištění, MultiSport karta (sport, relax, wellness apod.), vánoční večírek a balíček pro děti zaměstnanců, očkování proti chřipce, pizza day, vstupenky na hokejové zápasy, soutěže Do práce na kole/ běžecké soutěže

Informace o náboru

Pokud Vás výše uvedená pracovní pozice SCM Manager zaujala a splňujete veškeré uvedené požadavky, zašlete prosím:
- svůj strukturovaný životopis v ČESKÉM JAZYCE ve formátu WORD
- svůj strukturovaný životopis v ANGLICKÉM JAZYCE ve formátu WORD
- motivační dopis (proč byste zrovna vy mohli být ideálním uchazečem na tuto pozici)

Děkujeme za Váš čas, Nitto Denko Czech.

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

supply chain management

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- VŠ vzdělání technického/ekonomického směru, nejlépe Supply Chain Management
- AJ slovem i písmem
- pokročilá znalost MS Office, SAP, Outlook
- praxe na obdobné pozici nutností, výhodou nadnárodní/automotive společnost
- silné organizační schopnosti, analytické myšlení, - -
- přirozená autorita, zkušenost s vedením týmu a samostatnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Naše společnost Nitto Denko Czech s.r.o. je jednou z více než 100 poboček japonské nadnárodní korporace Nitto Denko. Hlavní aktivity závodu v České republice se soustředí na automobilový trh, se zaměřením na výrobu výztužných a tlumících pryžových materiálů.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 3552397  Datum zveřejnění: 3.12.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou