HR&Payroll Specialist/ Personalistka a mzdová účetní

Nitto Denko Czech, s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- kompletní administrativa spojená s docházkou – nastavování kalendářů, kontrola dovolenek, propustek, (docházkový system ADS – RON), apod.
- příprava podkladů pro zpracování mezd externí společností, jejich kontrola a namátkové překalkulace správnosti výpočtů
- příprava pracovně právních dokumentů ze systému i jejich vytváření dle vzorů v systému Target
- podpora a komunikace se zaměstnanci
- další administrativní práce spojená s mzdovou a personální agendou (nástupy, výstupy, benefity, reporting apod.)

Zaměstnanecké výhody, benefity

- pracovní příležitost ve stabilní a silné nadnárodní společnosti
- práce na hlavní pracovní poměr
- pracovní režim: pružná pracovní doba, docházkové konto
- dovolená: 25 dnů (za každé tři odpracované roky jeden den dovolené navíc)
místo pracoviště: Těžební 4, 627 00 Brno
- benefity: 13. plat a pravidelný roční nárůst mzdy na základě hodnocení, stravenky, vitaminový balíček, penzijní nebo životní pojištění, MultiSport karta (sport, relax, wellness apod.), vánoční večírek a balíček pro děti zaměstnanců, očkování proti chřipce, pizza day, vstupenky na hokejové zápasy, soutěže Do práce na kole/ běžecké soutěže

Informace o náboru

Pokud Vás výše uvedená pracovní pozice HR&Payroll Specialist/ Personalistka a mzdová účetní zaujala a splňujete veškeré uvedené požadavky, zašlete prosím:

1. svůj strukturovaný životopis v ČESKÉM JAZYCE ve formátu WORD
2. svůj strukturovaný životopis v ANGLICKÉM JAZYCE ve formátu WORD
3. motivační dopis (proč byste zrovna vy mohli být ideálním uchazečem na tuto pozici)

Děkujeme za Váš čas, Nitto Denko Czech.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

Personalistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- angličtina aktivně slovem i písmem
- zkušenosti a praxe min. 3 roky (ideálně v mezinárodní výrobní společnosti) na obdobné pozici nutností
- znalosti mzdové problematiky a prokazatelné - zkušenosti s mzdovým účetnictvím
- zkušenosti se zpracováním mezd zahraničních pracovníků (3tí země - ředitel + assigments) – velkou výhodou je alespoň zkušenost se zprostředkovateli přeúčtování do cizí země
- základy personalistiky – nastavování kalendářů, příprava smluv, pochopení provázanosti procesů, apod.
- přímou, samostatnou, zodpovědnou a pečlivou osobu
- velmi dobrá znalost práce na PC (Windows Office, excel nutností, znalost systému Target 2100, Helios, Success Factor – obrovskou výhodou)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Naše společnost Nitto Denko Czech s.r.o. je jednou z více než 100 poboček japonské nadnárodní korporace Nitto Denko. Hlavní aktivity závodu v České republice se soustředí na automobilový trh, se zaměřením na výrobu výztužných a tlumících pryžových materiálů.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 3590836  Datum zveřejnění: 31.1.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou