Reagujte bez životopisu

Práca pre obkladačov - Rakúsko

NLM Group s.r.o.

Miesto práce
Rakúsko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
po dohode.
4 000 - 5 000 EUR/mesiacOdmena 20,00€ /hod.- bez nemčiny 21,00€ /hod.- s nemčinou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

kompletné obkladačské práce (pokládka obkladu aj dlažby) v hoteloch – kúpeľne, wc, chodby, terasy, balkóny. Práce v interiéri - obklady a pokladanie dlažby, spárovanie, rezanie obkladov a dlažby, kompletná príprava.
Pracuje sa v dvojiciach. Je nutné, aby sa aspoň 1 pracovník z tímu vedel dohovoriť nemecky (aby rozumel, čo sa od neho vyžaduje čo mu povie majster).

Pracuje sa 6 dní v týždni, 9 – 10 hodín denne, 0,50 – 1 hodina prestávka, min. rozsah: 54 hod. týždenne, obvyklý rozsah 60 hod. týždenne.

Požiadavky na pracovníka
ŽIVNOSŤ (otvorená min 2 mesiace), povolenie A1 pre Rakúsko (vieme pomôcť s vybavením), ých projektoch, ovládanie nemeckého jazyka (výhodou), vodičský preukaz a vlastné auto (1 na dvojicu), výučný list (výhodou), ochranné prvky ako prilba, pracovné rukavice.

Turnus
3 + 1, možnosť upraviť po vzájomnej dohode vlastné náradie na výkon práce, prax vo svojom odbore, seriózny prístup, záujem o dlhodobú spoluprácu, dochvíľnosť, zodpovednosť, schopnosť samostatne pracovať na pridelenom projekte.

Odmena
20,00€ /hod.- bez nemčiny
21,00€ /hod.- s nemčinou

Ubytovanie
ubytovanie zabezpečené nehradené, býva sa v apartmánoch a v penziónoch(cena od 15-20€ noc )

Spôsob spolupráce
zmluva o dielo (na živnosť)
Spôsob fakturácie
týždenná fakturácia, 15-dňová splatnosť faktúr

Ak vás ponuka zaujala, pošlite nám Váš životopis na [email protected] alebo volajte 0907 949 669.

Pri posielaní životopisu na e-mailovú adresu, do textu uveďte, že súhlasíte so spracovaním Vašich osobných údajov pre potreby evidenie uchádzačov! Bez tohoto súhlasu nebude možné spracovať Váš životopis.

Zaslaním Vášho životopisu, dávate súčasne spoločnosti NLM Group s.r.o., súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. „O ochrane osobných údajov“, pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania (nie na marketingové účely pre tretie strany), tento súhlas možno kedykoľvek písomne odvolať na dole uvedenej e-mailovej adrese.

dlhodobá a celoročná práca, pravidelné týždenné vyplácanie, možnosť turnusovej práce, ubytovanie zabezpečené , možnosť ísť ako partia a pracovať spolu, alebo možnosť vytvorenia partie z jednotlivcov, pri obojstrannej spokojnosti možnosť postupného navýšenia hodinovej odmeny, prvý turnus možnosť záloh.

Dlhodobá spolupráca. Prijímame jednotlivcov aj celé partie. V partii min. jeden nemčinár. Prax v obore

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Firma NLM Group s.r.o. je stabilná spoločnosť s dlhodobou praxou, pôsobiaca v oblasti stavebníctva.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Stavebný odbor

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obkladač

Počet rokov praxe

3

prax vo svojom odbore, seriózny prístup, záujem o dlhodobú spoluprácu, dochvíľnosť, zodpovednosť, schopnosť samostatne pracovať na pridelenom projekte.

Od roku 2016 sa orientujeme na sprostredkovanie práce pre zručných záujemcov. Začali sme s ponukami prác pre remeselníkov v Holandsku a postupne sme pracovné ponuky rozšírili aj na iné zaujímavé krajiny EÚ a veľké projekty na Slovensku. Spájame dopyt objednávateľov po pracovníkoch so záujemcami o prácu.
Výhodou je, že všetky ponuky sú dlhodobého charakteru a záujemca tak získa možnosť stabilnej práce. Naším pracovníkom poskytujeme kompletný servis, okrem práce zabezpečíme v spolupráci s partnermi aj ubytovanie a prepravu. S pracovníkmi sme počas celej doby spolupráce v kontakte, počúvame ich návrhy, požiadavky a keďže ponúkame práce prevažne na živnosť, tak u nás získava pracovník aj oporu pri vybavení dokumentácie a spracovávaní faktúr. Ak z akéhokoľvek dôvodu nie je pracovník spokojný so súčasnou prácou, promptne zabezpečíme inú pracovnú ponuku.
Prácu nie len sprostredkovávame, ale aj priamo ponúkame (momentálne hlavne v Rakúsku a Holandsku).
Nie sme pracovná agentúra, nám nemusíte platiť žiadne poplatky.
ID: 3932437  Datum zveřejnění: 2.7.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 4 000 EUR/mesiac