Nabídky práce: NMC Czech, s.r.o.

NMC Group je světovým vůdcem v oblasti vývoje a výroby syntetických pěn. Jedná se o mezinárodní společnost, která je na trhu už od roku 1950, sídlí v Belgii a má celosvětovou síť poboček.
Na český a slovenský trh vstoupila v roce 2005. NMC Czech má sídlo v Chomutově, kde je soustředěná výroba ražených a extrudovaných polystyrénových stropních desek.
NMC nabízí optimální pěnové řešení nejvyšší kvality a technické náročnosti v následujících oblastech:
• Interiérové a fasádní dekorační produkty vyráběné na bázi polystyrénu a polyuretanu, např.: stropní lišty a podhledové desky, rozety, imitace dřevěných trámů. Výrobky jsou distribuované do celé Evropy hlavně do tzv. DIY sítí.
• 100% syntetický terasový profil Nomawood – díky svým výjimečným technickým a designovým vlastnostem je čím dál tím častěji volbou při realizaci exteriérových terasových ploch odolávajících bez údržby povětrnostním podmínkám a organickým destrukcím.
• Technické izolace na rozvody vody, tepla a chladících zařízeních vyráběné na bázi pěnového polyetylénu a kaučuku. V rámci těchto komodit je společnost NMC uznávaným dodavatelem v celé Evropě, v Polsku je NMC na trhu s polyetylénovými izolacemi lídrem.
• Polystyrénové izolace pod plovoucí podlahy, obalové materiály z pěnového polyetylénu, polyuretanu a polystyrénu, používané v nejrůznějších oblastech průmyslu a tam, kde je potřeba výrobky při přepravě a manipulaci chránit před mechanickým poškozením.


Nabídky společnosti e-mailem

Chcete zvýšit svou šanci najít práci?

Vytvořte si životopis