Obchodní zástupce pro západní a severní Čechy

NOHEL GARDEN a.s.

Místo práce
Plzeňský kraj, Ústecký kraj (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
živnost
Termín nástupu
dle domluvy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co budete mít u nás na starosti?
- pečovat o naše zákazníky v přiděleném regionu
- spolupracovat s marketingovou firmou při vyskladnění a prezentaci našeho zboží
- komunikovat s pracovníky obchodních řetězců a svěřenými zákazníky

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám za to nabízíme?
- čeká Vás přátelský kolektiv stabilní rodinné firmy, který Vám pomůže nejen v prvních pracovních dnech
- možnost odborného a profesního růstu
- atraktivní finanční ohodnocení odpovídající dosaženým výsledkům
- služební automobil
- zaměstnanecké slevy na naše zboží

Informace o náboru

Strukturovaný životopis zašlete naší kolegyni Janě Faktorové na adresu: [email protected], případně můžete zavolat na číslo: 318 533 586

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co od Vás požadujeme?
- máte min. SŠ vzdělání
- jste aktivním řidičem skupiny B
- máte vynikající komunikační dovednosti
- práce s počítačem Vám není cizí a vyznáte se i v Excelu
- pokud máte znalost zahradnického sortimentu anebo pokud sami zahradničíte :), je to pro Vás výhoda
- ochotu pracovat na Živnostenský list
- a v neposlední řadě chuť na sobě pracovat a pomáhat nám v růstu naší společnosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Největší česká firma s rodinnou atmosférou založená v roce 1991 zaměřující se na zahrádkářský sortiment zásobující sítě marketů a supermarketů včetně nezávislého trhu v ČR a SR.
ID: 4081721  Datum zveřejnění: 15.5.2021