Kuchař

Nordic Fries AB

Místo práce
Helsingborg C, Helsingborg, Švédsko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
50 000 - 55 000 Kč/měsíc50000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Samostatnost a kreativita pri vytvareni jidelnicku, zodpovednost pri vedeni kuchyne,( planovani, objednavky zbozi apod). V nasich restauracich dbame na zrucnost , fantaziji a spolehlivost. Hledame ambiciozni a seriozni zajemce pro trvalou spolupraci. V letni sezone pracovni doba 6-7 dni v tydnu, zimni sezona 4-5 dni v tydnu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- odvody do svedskeho důchodového pojištění, platba při odchodu do důchodu
-spropitne
-zajisteni ubytovani (400eur)

Informace o náboru

Komunikace v cestine nebo anglictine

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

kuchar

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Kreativita, chut do prace, vytrvalost, spolehlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Mistni Restaurace v Helsingborgu, se zamerenim na evropskou , castecne americkou kuchyni. Inovativni recepty a vysoka kvalita kuchyne

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3639754  Datum zveřejnění: 9.4.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 50 000 - 55 000 Kč/měsíc50000