Reagujte bez životopisu

Operátor/ka výroby

NORMA Czech, s.r.o.

Místo práce
Hustopeče u Brna, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
10/2020
Mzdové podmínky (brutto)
22 000 Kč/měsíc• docházkový bonus 1.500,- Kč • 13. plat v podobě ročního bonusu • oběd pouze za 28 Kč nebo 33 Kč • příspěvek na penzijní připojištění, sport nebo kulturu

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

My stále nabíráme!
Pokud máš chuť naskočit, pracovat a mít jistotu stabilního zaměstnání, tak neváhej a přijď mezi nás.
U nás Tě čeká jednoduchá ruční montáž, kompletace nebo obsluha strojů ve třísměnném provozu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• profesionální zaškolení
• zajímavou mzdu s docházkovým bonusem
• 13. plat v podobě ročního bonusu
• 5 týdnů dovolené
• příspěvkové stravování – oběd pouze za 28 Kč nebo 33 Kč a je výborný!
• příspěvek na penzijní připojištění, sport nebo kulturu
• zvýhodněné mobilní tarify
• očkování proti chřipce zdarma
• firemní akce pro zaměstnance

Informace o náboru

Více se dozvíš, když nás budeš kontaktovat.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- manuální zručnosti
- ochota pracovat ve třísměnném provozu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme NORMA Czech, s.r.o. součástí mezinárodní skupiny NORMA Group, lídrem na trhu spojovacích technologií. U nás rozhoduje kvalita a různorodost našich produktů, díky kterým dodáváme zákazníkům do více jak 100 zemí. Více než 60 let vyvíjíme a poskytujeme důmyslné spojovací řešení do automobilového průmyslu, stavebnictví a vodohospodářství. Hodnotou je pro nás úspěch lidí, který reprezentuje 8 500 zaměstnanců napříč celou Evropou, Amerikou, Asií a Oceánií ve 29 závodech.
Udáváme tempo, směr a řídíme změny, které přinášejí řešení.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 3970442  Datum zveřejnění: 18.9.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 22 000 Kč/měsíc