Reagujte bez životopisu

Seřizovač + 30.000,- startovné

NORMA Czech, s.r.o.

Místo práce
Hustopeče u Brna, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
01/2021
Mzdové podmínky (brutto)
Od 25 000 Kč/měsícdocházkový bonus, odměna za výkon

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

My stále nabíráme…
Hledáme k nám na palubu: SEŘIZOVAČE

Pokud chceš zaručenou práci a jistý výdělek, tak právě teď hledáme již zkušené nebo talentované pracovníky. Máš jedinečnou možnost být u zrodu nového projektu. Vyškolíme pro úspěšný pomyslný „START“.

Předpokladem je, že máš:
• pro strach uděláno, chceš a umíš
• pod čepicí i po technické stránce
• alespoň malou zkušenost se seřizováním, nastavováním nebo opravami strojů

Pokud se vidíš jen na první bod a nemáš zkušenost, nevadí. Máme pro tebe komplet zaškolení na náš účet a za půl roku tě již nic nezaskočí. Pokud si profík/profesionálka, tak nečti dál a rovnou přijď.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co za to?
• něco do začátku hodí, my dáme 30.000,- Kč „STARTOVNÉ“, abys byl/a trochu v klidu
• komplet zaplacení zaškolení od profesionálů, a navíc v přátelské atmosféře
• 1300,- Kč navíc za docházku
• k narozeninám “překvapení“
• 13.plat, že je přežitek? U nás ho dostaneš.
• odpočineš si 5 týdnů na dovolené
• jen za to, že budeš chodit do práce dostaneš extra bonus
• přispíváme na sport nebo kulturu
• nezapomínáme ani na penzi
• Ty a Tvá rodina můžete volat daleko levněji
• máme skvělou kantýnu se spoustou různých variant jídel
• jsme tým a proto pořádáme i společné akce

Ozvi se a přijď se zeptat, zavolej nebo napiš, to už je na Tobě.

Informace o náboru

Ozvi se a přijď se zeptat, zavolej nebo rovnou odpověz, to už je na Tobě.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

technické myšlení nebo znalosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme NORMA Czech, s.r.o. součástí mezinárodní skupiny NORMA Group, lídrem na trhu spojovacích technologií. U nás rozhoduje kvalita a různorodost našich produktů, díky kterým dodáváme zákazníkům do více jak 100 zemí. Více než 60 let vyvíjíme a poskytujeme důmyslné spojovací řešení do automobilového průmyslu, stavebnictví a vodohospodářství. Hodnotou je pro nás úspěch lidí, který reprezentuje 8 500 zaměstnanců napříč celou Evropou, Amerikou, Asií a Oceánií ve 29 závodech.
Udáváme tempo, směr a řídíme změny, které přinášejí řešení.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 3974238  Datum zveřejnění: 5.1.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc