Reagujte bez životopisu

Seřizovač až 45 000 Kč + náborák 50 000 Kč

NORMA Czech, s.r.o.

Místo práce
Hustopeče, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 - 45 000 Kč/měsíc- náborový příspěvek 50 000 Kč pro zkušené seřizovače a při nástupu v lednu - 13. plat - docházkový bonus 1 300 Kč měsíčně - příspěvek na výborné stravování přímo u nás– oběd pouze za 28 Kč nebo 33 Kč a je skvělý! - příspěvek na sport a kulturu 1 500 Kč ročně

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- seřízení strojů (hydraulických lisů)
- orientace v technické dokumentaci
- zkušení uchazeči se mohou těšit na náborový příspěvek 50 000 Kč, když nastoupí v lednu 2022
- hledáme i uchazeče bez zkušeností v rámci programu junior, kdy Vás po dobu 6 měsíců zaškolíme

Zaměstnanecké výhody, benefity

- náborový příspěvek 50 000 Kč pro zkušené seřizovače a při nástupu v lednu
- 13. plat
- docházkový bonus 1 300 Kč měsíčně
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na výborné stravování přímo u nás– oběd pouze za 28 Kč nebo 33 Kč a je skvělý!
- ovocné dny, kávové dny
- příspěvek na sport a kulturu 1 500 Kč ročně
- očkování proti chřipce zdarma
- zvýhodněné mobilní tarify za polovinu ceny i pro členy Vaši rodiny nebo známé
- firemní akce
- vánoční dárky
- příspěvek na penzijní připojištění
- odměny za doporučení zaměstnance
- poukázky na praní
- měsíční odměny
- nadstandardně placené přesčasy, víkendy a noční směny
- iontové nápoje a zmrzlinové dny v létě

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme NORMA Czech, s.r.o. součástí mezinárodní skupiny NORMA Group, lídrem na trhu spojovacích technologií. U nás rozhoduje kvalita a různorodost našich produktů, díky kterým dodáváme zákazníkům do více jak 100 zemí. Více než 60 let vyvíjíme a poskytujeme důmyslné spojovací řešení do automobilového průmyslu, stavebnictví a vodohospodářství. Hodnotou je pro nás úspěch lidí, který reprezentuje 8 500 zaměstnanců napříč celou Evropou, Amerikou, Asií a Oceánií ve 29 závodech.
Udáváme tempo, směr a řídíme změny, které přinášejí řešení.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 4223448  Datum zveřejnění: 3.1.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc