Beauty konzultant/ka pro Notino - až 7,5€ /hod.

Notino

Miesto práce
Bratislava, Slovensko
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
29.10.2019
Mzdové podmienky (brutto)
6 - 7,5 EUR/hod.6 - 7,5 €/hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vianočná sezóna sa rýchlo blíži a v Notine hľadáme posily na naši pobočku v OC Centrál. Patria produkty zo sveta parfumov a kozmetiky medzi tvoje vášne? Hľadáš pestrú prácu, ktorá ti bude voňať a máš chuť osobne prispievať k tomu, aby sa u nás naši zákazníci cítili čo najpríjemnejšie a radi sa k nám vracali s úsmevom na tvári? Potom pre teba máme parádnu brigádu za super peniaze! Pridaj sa k nám a posuň úspech Notina o kus ďalej!

Čo bude náplňou tvojej voňavej brigošky?

• Byť pomocnou rukou našim zákazníkom. Pomôžeš pri výbere tovaru alebo aktívne odporúčaš produkty, nech bude prianie zákazníkov akékoľvek.
• Vytvárať príjemnú atmosféru na predajni, aby bolo nakupovanie u nás ozajstným zážitkom pre všetkých.
• Venovať sa zákazníkom na pokladni – pomáhať s platbou i výdajom objednávok z e-shopu, viesť pokladňu a pracovať s hotovosťou.
• Prijímať tovar z nášho skladu do skladových priestorov, ale báť sa nemusíš, viac ako 5 kíl to nemá.
• Baliť darčeky, ktoré na Vianoce urobia radosť ostatným – naša cool novinka!
• Pracovať v internom software

Na čo sa u nás môžeš tešiť?

• Na rôznorodú a zaujímavú prácu na DPP pre európskeho lídra v oblasti predaja parfumov a kozmetiky
• Na flexibilné plánovanie smien – nie je problém dohodnúť sa a naplánovať si smeny dopredu, aby ti to vyhovovalo
• Na skvelé platové ohodnotenie – bonus až 120 € za dochádzku
• Čakajú ťa pravidelné školenia, vďaka ktorým si privoniaš nielen k úplným novinkám na trhu
• Brigádovať budeš v príjemnom prostredí našich krásnych pobočiek
• Na priateľský tím, ktorý ťa nenechá v štichu v žiadnej situácii, a super vedúcu Bety k tomu
• Nástup možný od októbra

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Čo od Teba očakávame my?
• Máš chuť pracovať s ľuďmi a vytvárať ústretové a príjemné prostredie pre našich zákazníkov
• Si tímový hráč s pozitívnym prístupom - v Notino máme super kolektív a príjemné pracovné prostredie je pre nás jedna z najdôležitejších vecí vôbec
• Medzi Tvoje vlastnosti patrí aj samostatnosť, spoľahlivosť a dôkladnosť, aby sme vedeli, že sa navzájom na seba môžeme 100% spoľahnúť
• Potom tiež reprezentatívny vzhľad a vystupovanie - nemáme žiadne špecifické požiadavky, ale chceme, aby stretnutie s Tebou bolo príjemné ako pre nás, tak pre našich zákazníkov

Notino působí už ve 28 státech Evropy a chystáme další expanzi do nových zemí i mimo evropský kontinent. Bez nadsázky jsme také jednička v online prodeji parfémů a kosmetiky v celé Evropě. Na trhu působíme od roku 2004 a stále jsme velmi mladá, pružná a rychle rostoucí firma se silným příběhem i s velkými ambicemi dělat svět kolem nás krásnější.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3494336  Datum zveřejnění: 16.10.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 6 - 7,5 EUR/hod.6 - 7,5 €/hod