Retail trenér/ka pro Notino

Notino

Místo práce
Česká republika, Maďarsko, Bratislavský kraj (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Notino v současnosti představuje evropského lídra v online prodeji parfémů a kosmetiky. Protože všichni věříme, že by krása měla být dostupná všem, neustále vstupujeme na další trhy, ale také rozšiřujeme naši síť poboček po celé Evropě. Aby však bylo nakupování v Notinu pro naše zákazníky ještě větším zážitkem, potřebujeme Tebe – Retail trenéra/ku. Někoho, kdo bude zodpovědný nejen za rozvoj a školení našich kolegů na pobočkách a kdo nám pomůže posunout náš zákaznický servis na úplně jinou, jedinečnou úroveň.

Co Tě u nás čeká?
*Tvým hlavním úkolem bude vytvářet, předávat a motivovat. A co konkrétně máme na mysli?
*Budeš zodpovědný/á za tvorbu a realizaci systému školení i rozvoje našich Beauty konzultantek a Store Managementu – od produktových školení, přes trénink prodejních dovedností až třeba po soft skills. Důležitá je také správná motivace a inspirace ostatních, aby se nové dovednosti nebáli využít přímo v praxi.
*Čeká Tě také analýza potřeb a přizpůsobení rozvojových či vzdělávacích aktivit požadavkům jednotlivých poboček – to, co funguje na prodejně na Smíchově, nemusí být úplně ideální ve Varšavě nebo v Sofii.
*Staneš se pomocnou rukou našim konzultantům při dosahování jejich individuálních cílů i plánů celých poboček – uvidíš tak reálný výsledek své práce :-)
*Budeš v denním kontaktu s vedením retailu, regionálními manažery a HR Business partnerem nejen za účelem naplňování retailové strategie Notina.

Jak si Tě představujeme?
*Máš za sebou praxi v retailu, nejlépe na pozici zástupce nebo vedoucí prodejny, a ideálně i zkušenost jako trenér nebo školitel. Umíš ostatním také poskytnout efektivní zpětnou vazbu a víš, jak je motivovat k lepším výsledkům.
*Jako kreativního a proaktivního člověka, který se vyzná v beauty segmentu, má přehled o produktech i o aktuálních trendech a hlavně velkou vášeň pro to, co dělá našim zákazníkům radost.
*Rozumíš potřebám zákazníků i tomu, proč je pro nás zákaznický servis tak důležitý. Současně máš pokročilé prodejní dovednosti a víš, jaké prodejní techniky použít a jak je také předat druhým.
*„Business mindset“ pro Tebe není jen cizím slovem a neustále objevuješ nové cesty, kterými se oblast rozvoje a tréninku ubírá – flexibilita v myšlení a v uvažování v Notinu totiž opravdu není jen klišé.
*Jsi člověk, který je silně orientovaný na individuální výsledky s tahem na branku, ale zároveň i týmový hráč, který se nebrání společnému sdílení a práci v různých týmech.
*Máš vynikající prezentační a komunikační dovednosti – nechybí Ti ale ani smysl pro organizaci a plánování, abys dokázal naplánovat školení, které bude časově i nákladově efektivní.
*V neposlední řadě Ti nechybí znalost angličtiny na pokročilé úrovni (minimálně B2) a velká ochota cestovat – jsme už opravdu po celé Evropě a dost času tak strávíš na cestách.

Informace o mzde

1200 € +

Zaměstnanecké výhody, benefity

Na co se u nás můžeš těšit?
*Na zajímavou a velmi akční práci plnou výzev na HPP pro evropského lídra v oblasti prodeje parfémů a kosmetiky se silným příběhem – Notino se stane Tvou srdeční záležitostí :-)
*Na jedinečnou příležitost spolupodílet se na realizaci naší nové retailové strategie napříč Evropou a poznat přitom velké množství inspirativních lidí.
*Čeká Tě také velmi různorodá a proměnlivá pracovní náplň – nudit se v Notinu vážně nikdy nebudeš.
*Na skvělý balíček benefitů zahrnující stravenky, zaměstnanecké slevy na produkty, jazykové kurzy nebo Multisport kartu, ale také na zajímavé firemní akce (společné snídaně, letní grilovačky, vánoční večírek a řadu dalších).
*Na moderní pracoviště v Brně včetně firemní games room a relax room - na to, jak to u nás vypadá, se můžeš mrknout na našem kariérním webu klidně hned.
*V neposlední řadě na unikátní firemní kulturu, kterou nikde jinde nezažiješ, a velmi přátelské pracovní prostředí

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Notino působí už ve 23-ti státech Evropy a chystáme další expanzi do nových zemí i mimo evropský kontinent. Za pár dní otevíráme naši novou pobočku v Budapešti a v létě nás čeká naše vlajková prodejna v Sofii. Bez nadsázky jsme také jednička v online prodeji parfémů a kosmetiky v celé Evropě. Na trhu působíme od roku 2004 a stále jsme velmi mladá, pružná a rychle rostoucí firma se silným příběhem i s velkými ambicemi dělat svět kolem nás krásnější.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců

Adresa společnosti

Notino s.r.o.
Londýnské náměstí 881/6
639 00 Brno
www.notino.cz
ID: 3595216   Datum zveřejnění: 7.2.2019   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   1200 € +