Deputy Store Manažer/ka pro NOTINO - Košice

Notino

Místo práce
Košice, Slovensko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
dle dohody

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Notino v současnosti představuje evropského lídra v online prodeji parfémů a kosmetiky. Protože všichni věříme, že by krása měla být dostupná všem, před několika lety jsme otevřeli naše první pobočky i na Slovensku a velmi brzy nás čeká další v Košicích. A právě pro naši zbrusu novou luxusní košickou pobočku hledáme šikovného člověka, který se stane pravou rukou vedoucí/ho pobočky. Říkáš si po dovolené, že je čas na novou výzvu? Podívej se níž, co Tě u nás čeká a třeba to budeš zrovna Ty, kdo rozšíří náš tým v Notinu!

Co bude náplní Tvé voňavé práce?

*Budeš každodenní podpora pro vedoucí pobočky a přímo se tak budeš podílet na zabezpečení jejího bezproblémového chodu. Čeká Tě tak participace nejen na organizaci docházky nebo plánování směn, ale i na přípravě samotného openingu.
*Své prodejní dovednosti využiješ při aktivním prodeji, ale těšit se můžeš také na další činnosti na prodejně nebo v jejím zázemí.
*Tvým úkolem bude také práce s finanční hotovostí, se zbožím a s výběrem produktů na prodejnu, jejich naskladněním či pravidelné inventury. Přivoníš si také ke každodenní činnosti s naším interním softwarem (nic složitého to ale není :-)).
*V případě nepřítomnosti vedoucí pobočky budeš mít na starosti celý košický tým a veškeré činnosti s tím spojené.
*Budeš v denním kontaktu s kolegy na dalších pobočkách, regionální manažerkou i HR Business partnerkou a s dalšími kolegy napříč celou firmou (markeťáci, logistika nebo zákaznické centrum).

Jak si Tě představujeme?

*Máš za sebou praxi v oblasti prodeje (úplně ideálně v retailu – oblast beauty, luxusního zboží, oděvů nebo služeb).
*Nechybí Ti rozvinuté obchodní dovednosti ani talent pro jednání se zákazníky. Nejde nám ale jen o schopnost prodat zboží, ale spíš o touhu uspokojit potřeby zákazníků a cit pro identifikaci jejich potřeb.
*Nevadí Ti pracovat s počítačem na denní bázi – nepůjde jen o práci s MS Office, ale také o práci v našem interním systému (nemusíš se bát, není potřeba umět programovat :-))
*Ovládáš angličtinu na pokročilé úrovni (alespoň B2) – kvůli komunikaci s kolegy na dalších pobočkách (jsme už po celé Evropě) a s trenérským týmem.
*V neposlední řadě jako někoho, kdo chce růst, má snahu přicházet s novými nápady na zlepšení chodu prodejny, a týmového ducha, protože super kolektiv je pro nás to úplně nejcennější :-)

Informace o mzde

1050+ € (+bonusy)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Na co se u nás můžeš těšit?

*Na zajímavou práci na HPP v krásném prostředí s velmi atraktivními produkty ze světa kosmetiky a parfémů. A to vše na nové, jedinečné a luxusní pobočce v Košicích!
*Čeká Tě také různorodá a proměnlivá pracovní náplň – nudit se v Notinu vážně nikdy nebudeš.
*Můžeš se těšit na pravidelní meetingy i propracovaný systém školení od našich kolegů i externích partnerů. Budeš mít prostor se také dále rozvíjet.
*Na adekvátní finanční ohodnocení a motivující systém odměn.
*Nemine Tě ani skvělý balíček benefitů zahrnující plně hrazené stravenky, zaměstnanecké slevy na produkty, Multisport kartu, ale také na zajímavé firemní akce (společná setkání vedoucích poboček, Beerfest, vánoční večírek a řadu dalších).
*V neposlední řadě na unikátní firemní kulturu, kterou nikde jinde nezažiješ, a velmi přátelské pracovní prostředí.

Chceš se stát součástí Notina?

Říkáš si, že bez této práce nemůžeš žít? Paráda! Na nic nečekej a zašli nám svůj životopis a motivační dopis jediným kliknutím. Klidně mi můžeš napsat i na LinkedIn nebo přímo zavolat :-)

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Notino působí už ve 23-ti státech Evropy a chystáme další expanzi do nových zemí i mimo evropský kontinent. Za pár dní otevíráme naši vlajkovou pobočku v Sofii, krátce poté nás čeká ještě polský Lodž a Košice . Bez nadsázky jsme také jednička v online prodeji parfémů a kosmetiky v celé Evropě. Na trhu působíme od roku 2004 a stále jsme velmi mladá, pružná a rychle rostoucí firma se silným příběhem i s velkými ambicemi dělat svět kolem nás krásnější.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců

Adresa společnosti

Notino s.r.o.
Londýnské náměstí 881/6
639 00 Brno
www.notino.cz

Kontakt

ID: 3739793   Datum zveřejnění: 14.8.2019   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   1050+ € (+bonusy)