Obchodní zástupce/zástupkyně HPP

NOVAWERK EU, S.R.O.

Liberecký kraj, Hlavní město Praha (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
září 2021
Mzdové podmínky (brutto)
Od 25 000 Kč/měsícFIX + % provize z prodeje

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co u nás budete dělat:

Pravidelný přímý prodej produktů u zákazníka.

Budete prezentovat řešení a provádět praktické ukázky výrobků u vedoucích dílen, nákupčích, vedoucích provozů, majitelů firem, vedoucích prodejen a dalších lidí na různých pozicích.

Budete si řídit svůj region a maximalizovat využití jeho potenciálu.

Budete rozvíjet počet kupujících zákazníků v oborech: průmysl, služby, auto moto, zemědělství, státní sektor, řemesla, stavba.

Všechnu administrativu budete zpracovávat v jednoduchém CRM programu v tabletu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co nabízíme:

Stabilní a zajímavou práci na hlavní pracovní poměr.

Motivační ohodnocení = fixní mzda + odměny z obratů + odměny za počet objednávek + roční bonus bez omezení maxima mzdy.

Rozmanitý, kvalitní, rostoucí sortiment produktů (každý měsíc jsou nové výrobky + slevy + akce + předváděcí akce).

5 týdnů dovolené.

Portfolio benefitů, které nastavujeme každému zaměstnanci na míru.

Důkladné produktové zaškolení, nonstop pomoc regionálního manažera a produktového manažera.

Firemní textil, reklamní předměty, podporu celého týmu firmy.

Nové služební auto Škoda s tankovací kartou CCS.

Kariérní růst.

Možnost seberealizace, profesního i osobního rozvoje.

Informace o náboru

AKTUÁLNĚ HLEDÁME OBCHODNÍKY DO REGIONŮ:

11 – LIBEREC, ČESKÁ LÍPA, DĚČÍN
18 - PRAHA MĚSTO, PRAHA VÝCHOD, PRAHA ZÁPAD

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co od Vás očekáváme:

vyjednávací schopnosti

nadšení pro obchod/prodej

komunikativnost a pro-zákaznickou orientaci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

NOVAWERK EU zastupuje od roku 2012 na českém trhu Evropské top značky výrobců.

Prodáváme servisní chemii, produkty pro řezání a broušení, ruční a elektro nářadí. Vše za super ceny pro profesionály z oblasti průmyslu, služeb, autoopravárenství, zemědělství, státní správy, řemesel, hotelnictví, stavby a dalších odvětví.

NOVAWERK EU je dynamicky rostoucí společnost, která každým rokem roste v počtu svých zákazníků i obchodníků a nyní přichází další kolo obsazování vybraných regionů

Přidejte se mezi 12 obchodních zástupců a zástupkyň rodiny NOVAWERK EU. Staňte se součástí společnosti, která si zakládá na výborných výsledcích i na mezilidských vztazích.
ID: 4139249  Datum zveřejnění: 10.8.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc