Junior Compliance Officer

NOVIS Insurance Company

A munkavégzés helye
Pozsony, Szlovákia
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
15.07.2018
Bérfeltételek (bruttó)
1200 - 1500 €

Junior Compliance Officer pozícióra keresünk magyar nyelvű munkatársat.
Az ideális jelölt jogi képzéssel rendelkezik (min. Bc.), melyre Magyarországon tett szert, akinek a Juniori pozíció kihívást jelent ahol megmutathatja a képességeit.
Előnynek számít a fogyasztói jogra, a pénzügyi politikára illetve a biztosításra való orientáció, valamint az ezen a téren szerzett tapasztalat.

A munkakör konkrét jellemzői és feladatai:

- Adminisztratív támogatás a részleg tevékenységében
- Szerződések elkészítése illetve ellenőrzése a magyar jogrendszernek megfelelően (elsősorban kereskedelmijogi)
- Közreműködés az ügyfelek panaszainak, és kezdeményezéseinek feldolgozásában
- A biztosítást érintő magyar jogszabályi környezet nyomonkövetése és a társaság belső folyamatainak, és tevékenységeinek azzal való összhangba hozatala.
- Aktív összedolgozás a társaság belső előírásainak létrehozásban Magyarország részére.
- Magyarország jogszabályi környezetének nyomonkövetése
- Összedolgozás és kommunikáció a társaság többi részlegével, és a szükséges alapanyagok bebiztosítása a részleg számára

Egyéb béren kívüli juttatások

Növekvésre alkalmas környezet tehetséges, önálló és felelősségteljes alkalmazottak részére.
Tapasztalatgyűjtés egy gyorsan növekvő nemzetközi társaságban, amelyre több jogi kör alakulása is hatással van.
A sikeres jelentkezőnek lehetősége nyílik karrieri növekedésre.

Információk a kiválasztási folyamatról

Tekintettel a nagy mennyiségű jelentkezésre, csak a kiválasztott jelentkezőkkel vesszük fel a kapcsolatot. Előre is köszönjük mindenkinek a jelentkezést.
Várjuk az Önnel való találkozást.

főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
posztgraduális végzettség

Képzési szak

Jog

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Középszint (B2) és Magyar nyelv - Mesterfok (C2)

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Készségek és személyes tulajdonságok

- A magyar nyelv aktív ismerete
- Angol vagy német nyelv aktív szóbeli és irásbeli ismerete, a másik nyelv passzív ismerete
- Előnynek számít minden egyéb nyelv ismerete (cseh, lengyel, olasz, finn)
- Önálló mérlegelésre és csapatmunkára való készség, képesség
- Proaktív hozzáállás, önállóság

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Jsme inovativní životní pojišťovna. Hledáme novou posilu do našeho týmu, která nám bude efektivní podporou při rozvoji společnosti na mezinárodní úrovni. Máte šanci stát při budování nové finanční instituce a nastavovat procesy od začátku.

Az alkalmazottak száma

100-149 alkalmazott
ID: 3424770  Datum zveřejnění: 19.6.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1200 - 1500 €