Servisní technik - software pro CNC

Novitim s.r.o.

Místo práce
Brno-Žabovřesky, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
35 000 - 45 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro společnost, která působí na českém a slovenském trhu více jak 16 let a zabývá se CAD/CAM softwarem pro obrábění a školením v této oblasti, hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici Servisního technika softwaru pro CNC stroje.

Náplň práce:
• Instalace software CIMCO do CNC strojů
• Úprava šablon a nastavení rozhraní pro přenos dat do CNC
• Technická a servisní podpora pro klienty
• Zaškolování uživatelů aplikací
• Práce v kanceláři nebo z domova + dojíždění za klienty

Zaměstnanecké výhody, benefity

• HPP na dobu neurčitou
• Jistotu u stabilní společnosti
• Práci v kanceláři nebo homeoffice + dojíždění za klienty
• Flexibilní pracovní dobu
• Plat: 35-45000,- Kč
• Mobil, notebook a automobil i pro soukromé účely
• Sick days
• Příspěvek na pojištění
• Firemní akce
• Nástup možný ihned
• Pracoviště v Brno - Žabovřesky

Informace o náboru

Pokud Vás pozice zaujala, pošlete nám svůj životopis na [email protected], my se Vám ozveme a probereme detaily.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Software pro CNC stroje

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Informační technologie, software pro CNC stroje

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ vzdělání (Absolventy rádi zaučíme!)
• Administrátorská znalost počítačových sítí a OS Windows
• Znalost EXCEL - pokročilá
• Ochota vzdělávat se a rozvíjet
• Časová flexibilita a ochota cestovat za klienty
• Znalost řídících systémů CNC - výhodou
• ŘP sk. B - aktivní řidič

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pro lidi máme novou práci, pro firmy hledáme zajímavé uchazeče!
www.novitim.cz

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3677492  Datum zveřejnění: 25.6.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 35 000 - 45 000 Kč/měsíc