Stavbyvedoucí - mosty

Novitim s.r.o.

Místo práce
Nymburk, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
Dle domluvy
Mzdové podmínky (brutto)
35 000 - 50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Řízení staveb - přes stavebního mistra nebo přímo pracovníků na stavbě
• Řízení subdodávek, výběr zhotovitelů, provozní příprava staveb
• Kompletní dohled - fakturace, rozpočty, termíny…
• Vedení stavebních deníků, tvorba technologických postupů, komunikace s TDI,
veškerá administrativa ohledně vedení staveb
• Starost o 2 až 3 projekty
• Stavby v oblasti Prahy a středních Čech

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Pozice vhodná jak pro zkušené uchazeče, tak i pro absolventy, které rádi zaučíme
• HPP (v případě zájmu IČO)
• Platové ohodnocení od 35 – 50 000 Kč
• Odměny dle odvedené práce
• Auto i k soukromým účelům
• Mobil, notebook
• Další odborného vzdělávání, pomoc při získání autorizace
• Zázemí malé firmy s individuálním přístupem a přátelským kolektivem
• Možnost nejen karierního postupu ale také podílení se na rozvoji firmy
• Nástup dle dohody
• Kancelář: Nymburk, zakázky Praha a střední Čechy

Informace o náboru

Máme zájem o zkušené uchazeče, tak kandidáty s chutí se učit a povýšit ale i o nadšené a pracovité absolventy stavební školy se znalostí mostních konstrukcí.

V případě Vašeho zájmu nám pošlete svůj životopis na [email protected]. Podrobnosti pak společně probereme po telefonu a na osobním setkání.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Pro stavební firmu působící v oblasti dopravních staveb, mostů a konstrukcí hledáme vhodného kandidáta na pozici Stavbyvedoucí.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Zaměření na mostní konstrukce, dopravní stavby.

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Hledáme jak uchazeče s praxí (stavbyvedoucí), tak kandidáty s chutí se učit a povýšit (mistr stavby), tak i čerstvé absolventy
• SŠ/VŠ stavebního směru
• Zaměření na mostní konstrukce, dopravní stavby
• Uživatelská znalost práce na PC
• Řidičský průkaz sk. B
• Autorizace výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pro lidi máme novou práci, pro firmy hledáme zajímavé uchazeče!
www.novitim.cz

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3686024  Datum zveřejnění: 2.8.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 35 000 - 50 000 Kč/měsíc