Integrační analytik

Novitim s.r.o.

Místo práce
Kavčí hory, Praha 4, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
45 000 - 90 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co u nás budete dělat?
- řídit celý proces řešení integrace
- sbírat požadavky a navrhovat struktury pro požadovaná rozhraní
- konzultovat potřeby a návrhy s kolegy z firmy, hledat kompromisy
- dokumentovat stávající i nově zavedené integrace systémů v CASE nástroji
- komunikovat s dodavateli
- účastnit se klíčových projektů ve společnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám můžeme nabídnout?
- HPP
- home office možný po domluvě
- zajímavé platové ohodnocení
- kvartální bonusy
- roční odměny
- mobilní telefon, notebook
- menší pracovní tým s pohodovým duchem
- 25 dní dovolené
- 4 sick days
- příspěvek na sportovní aktivity
- cafeterie
- příspěvek na penzijní a životní pojištění
- možnost dalšího vzdělávání a osobního rozvoje
- zázemí silné a stabilní společnosti
- místo výkonu práce na Praze 4- Kavčí hory, v blízkosti MHD
- nástup dohodou

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Příjemný kolektiv 4 lidí v našem IT oddělení hledá nového parťáka pro řešení integrací.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co od Vás očekáváme?
- základní zkušenosti v oblasti integrace systémů a IT analýzy
- zkušenosti s popisem datových struktur (XSD, XML, JSON)
- práci alespoň na základní úrovni s CASE nástroji (Enterprise Architect)
- analytické myšlení, systematický a proaktivní přístup
- chuť spolupracovat s interními zaměstnanci i dodavateli
- výhodou bude, pokud znáte bankovní problematiku a bankovní prostředí

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pro lidi máme novou práci, pro firmy hledáme zajímavé uchazeče!
www.novitim.cz

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3687488  Datum zveřejnění: 5.6.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 45 000 - 90 000 Kč/měsíc