Projektant

Novitim s.r.o.

Místo práce
Karlín, Praha 8, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsícStravenky, firemní kurzy, klouzavá pracovní doba, pracovní stáže v zahraničí, profesní růst.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro společnost, která se zabývá projektováním pozemních staveb, hledáme vhodné uchazeče nebo uchazečky na pozici projektant technických zařízení budov (vzduchotechnika, vytápění, chlazení).

Co budete mít na starosti:
• Projektování, modelování technických zařízení budov.
• Koordinace jednotlivých profesí.
• Výpočty hydraulických systémů, návrh ventilů a čerpadel.
• Výpočty vzduchotechnických systémů.
• Technické konzultace s klienty.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• HPP nebo IČO (podle Vaší chuti).
• Atraktivní platové ohodnocení.
• Nabídka pobytu a odborné stáže v mateřské firmě ve Velké Británii.
• Firemní kurzy anglického jazyka s britským lektorem.
• Klouzavá pracovní doba.
• Stravenky.
• Možnost dalšího vzdělávání.
• Skvělý kolektiv.
• Umožnění profesního růstu.
• Pro nadšence s chutí sportovat cestou do práce je k dispozici sprcha i stojan na kola v budově.
• Kancelář v Karlíně s výbornou dopravní dostupností.
• Nástup dohodou.

Informace o náboru

Ozvěte se nám! Pošlete svůj životopis, my Vám zavoláme a probereme detaily po telefonu a pak na osobním pohovoru.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Stavebnictví, služby

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Praxi v oboru TZB.
• Znalost 3D modelování v programu Revit, případně pouze 2D projektování v AutoCAD.
• Schopnost samostatně pracovat a vést projekty.
• Základní znalost anglického jazyka.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pro lidi máme novou práci, pro firmy hledáme zajímavé uchazeče!
www.novitim.cz

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3832938  Datum zveřejnění: 17.12.2019  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc