Ředitel zahraniční pobočky/Projektový manažer

Novitim s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 50 000 Kč/měsícOdměny, bonusy, ubytování, nadstandardní zdravotní pojištění, kurzy, školení, stáže, cestování, profesní růst, notebook, telefon, automobil.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme výrobní společnost, která expanduje do celého světa a pro naše pobočky za oceánem hledáme kolegu, který by převzal štafetu ve vedení a je ochotný odstěhovat se na několik let mimo ČR.
Hledáme ředitele zahraniční pobočky/projektového manažera.
Potřebujeme odborníka, který bude mít tah na branku a zároveň cit pro místní kulturu a její specifika. Na oplátku vám nabízíme úžasnou práci a novou zkušenost. A pomůžeme vám i vaší rodině se stěhováním a zabydlením v nové zemi a samozřejmě vás i dobře zaplatíme

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám nabízíme?
• Možnost načerpat zahraniční zkušenosti nejen v obchodu.
• Skvělou práci, při které budete součástí něčeho velkého.
• Můžete se sami realizovat a vaše invence je vítána.
• Ubytování pro vás i vaši rodinu.
• Dětem zajistíme vzdělání v místní soukromé škole.
• Hrazení nadstandardní zdravotní péče.
• Výborné finanční ohodnocení.
• Možnost profesního růstu.
• Zaučení až 1 rok u současného vedení v ČR nebo v zahraničí.

Informace o náboru

Ozvěte se nám! Pošlete svůj životopis na [email protected], my Vám zavoláme a probereme detaily po telefonu a pak na osobním pohovoru.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výzkum a vývoj

Výrobní společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co od vás o čekáváme?
• Znalost AJ na pokročilé úrovni min. C1.
• Znalost dalšího jazyka na komunikativní úrovni.
• Obchodního ducha a ekonomické znalosti.
• Zkušenosti a praxi ve vedení pobočky/výroby/projektu.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pro lidi máme novou práci, pro firmy hledáme zajímavé uchazeče!
www.novitim.cz

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3835266  Datum zveřejnění: 20.12.2019  Spodní hranice mzdy (brutto): 50 000 Kč/měsíc