Obchodní konzultant – Regionální manager

Novitim s.r.o.

Místo práce
Braník, Praha 4, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Dohodou.
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 80 000 Kč/měsíc• Velmi dobré finanční ohodnocení. • Fixní plat od 30.000 Kč + provize z prodeje. • Auto i k soukromým účelům. • Příspěvky na kulturu a sport.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme úspěšná společnost s tradicí v poskytování firemních řešení v oblastech auditů, optimalizace nákladů a zvyšování zisku.
Pomáháme klientům najít a vybrat tu nejlepší možnou variantu pro jejich účely.
Momentálně rozšiřujeme tým a hledáme do našich řad obchodní konzultanty – regionální managery, kteří by se rádi stali součástí úspěšné firmy a využili své znalosti z oboru financí.

Co budete mít na starosti:
• Oslovování a získávání nových klientů /firem.
• Péče o stávající klienty.
• Prodej služeb pro optimalizaci nákladů, navrhování řešení šitých na míru.
• Vypracovávání nabídek.
• Cestování po přiděleném regionu úterý, středa a čtvrtek.
• Práci v pražské kanceláři pondělí a pátek.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Stabilní a perspektivní práci na HPP nebo IČO (dle domluvy).
• Velmi dobré finanční ohodnocení.
• Fixní plat od 30.000 Kč + provize z prodeje.
• Auto i k soukromým účelům.
• Notebook.
• Mobil.
• Silný backoffice v zádech.
• Příležitost jednat s managementem úspěšných firem.
• Příspěvky na kulturu a sport.
• Pravidelné firemní akce.
• Příjemné a férové prostředí našeho týmu.
• Možnost vlastní organizace práce a času.
• Dva dny v týdnu práce v kanceláři v Praze – Braníku.
• Tři dny cestování v určeném regionu ČR.

Informace o náboru

Ozvěte se nám! Pošlete svůj životopis, my Vám zavoláme a probereme detaily po telefonu a pak na osobním pohovoru.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Výhodou finance, ekonomie - není podmínkou.

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Zkušenost na obchodní pozici.
• Vzdělání, nejlépe ekonomického směru.
• Proklientský přístup, umění komunikovat a být asertivní.
• Ochotu s námi pracovně zabrat a tvořit semknutý tým.
• Chuť cestovat.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pro lidi máme novou práci, pro firmy hledáme zajímavé uchazeče!
www.novitim.cz

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3838071  Datum zveřejnění: 31.12.2019  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc