Stavbyvedoucí - dřevěné stavby

Novitim s.r.o.

Místo práce
Malá Štáhle, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
Dle domluvy.
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsícNástupní mzda 35.000,- Kč…poroste podle toho, jak se budete snažit; Náš bonusový systém je odvozen od Vaší práce a dosahovaných výsledků; Bonusy/prémie; Auto i pro soukromé účely; Mobilní telefon; Sleva na firemní výrobky/služby; Notebook; Flexibilní začátek/konec pracovní doby; Ubytování/příspěvek na ubytování; Zdravotní volno/sickdays; Firemní akce; Individuální rozvržení pracovní doby; Možnost si napracovat hodiny; Zahraniční pracovní cesty; Vlastní organizace náplně práce

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete se stát součástí firmy, která je lídrem na českém trhu v oblasti staveb ze dřeva?
Spojujeme lidi na cestě za jedinečným domovem, a to prostřednictvím na míru vytvořených, krásných a funkčních staveb. Práce nás dost baví, spoluvytváříme životní styl - domov. Proto hledáme srdcaře, člověka, který bude spolu s námi chtít prací žít a vidět za sebou dobře odvedenou práci. Do týmu potřebujeme kolegu a parťáka na pozici stavbyvedoucího.

Co u nás budete dělat?

• Budete mít na povel kompletní vedení, organizaci a kontrolu všech činností v terénu. Vždy to všechno souvisí s výstavbou projektu, každý je u nás originál.
• V kanceláři a výrobě v Malé Štáhli se občas ukážete. Ale z 90% jde o práci na zakázkách a u klientů po celé republice.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám všechno nabídneme?
• Práci na HPP na dobu neurčitou.
• Nástupní mzda 35.000,- Kč…poroste podle toho, jak se budete snažit.
• Náš bonusový systém je odvozen od Vaší práce a dosahovaných výsledků.
• Budete mít klouzavou pracovní dobu, její rozložení a koordinace je na Vás, ovšem práce z domova až na výjimečné situace možná není.
• Auto i k soukromým účelům.
• Mobil.
• Notebook.
• Možnost vzdělávání a odborného růstu.
• Dlouhodobou spolupráci.
• Opravdu zajímavou a rozmanitou práci.
• V Česku nás mají za odborníky a znají nás i po cizinách.
• V případě Vašeho zájmu a jazykové vybavenosti možnost jet do světa (Francie, Norsko, Austrálie…)
• Nástup dle dohody.
• Kancelář a výrobu v Malé Štáhli, zakázky po celé republice.

Informace o náboru

Došli jste až sem? Ozvěte se nám! Pošlete svůj životopis, my Vám zavoláme a probereme detaily po telefonu a pak na osobním pohovoru.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Spojujeme lidi na cestě za jedinečným domovem, a to prostřednictvím na míru vytvořených, krásných a funkčních staveb. Práce nás dost baví, spoluvytváříme životní styl - domov.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Stavebnictví.

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Kdo je pro nás zajímavý?
• Dobrý stavbyvedoucí s praxí.
• Člověk, který je otevřený novým informacím.
• Dříč, který zatáhne, když je třeba a je na něj spoleh.
• Samozřejmě budete řídit – skupina B je jasná.
• A hlavně, musíte prostě strašně moc chtít se učit a být dobrej.

Co očekáváme?
• Znalosti, píli a spolehlivost. Snahu o vlastní odborný rozvoj.
• Technickou pokoru a disciplínu - pokud bychom propadli ledabylosti, nemůže fungovat.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pro lidi máme novou práci, pro firmy hledáme zajímavé uchazeče!
www.novitim.cz

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3850318  Datum zveřejnění: 17.1.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc