Obchodní manažer – Praha a střední Čechy

Novitim s.r.o.

Středočeský kraj, Hlavní město Praha (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
Od 40 000 Kč/měsícBonusy, provize, auto, mobil, notebook, stravenky, flexibilní pracovní doba, firemní kurzy, teambuildingy, příspěvek na vzdělávání, sick days, homeoffice, cafeterie.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společnost zabývající se integrací systémů osvětlení v současné chvíli hledá obchodního manažera!
Nabídka práce:
• Prodej systémů osvětlení především v Praze a středních Čechách
• Obchodní aktivity a komunikace s klienty – průmyslové firmy, výrobní společnosti…
• Vyhledávání nových partnerů a udržování vztahů se stávajícími
• Spolupráce s projekčním a realizačním týmem
• Práce v terénu (80 %) a kanceláři (20 %)

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Nástupní plat 40.000 Kč hrubého + bonusy
• Možnost zvolit si pracovní úvazek (HPP či IČO)
• Firemní automobil
• 3 dny sick days
• Bonusy
• Mobil
• Notebook
• Stravenky
• Individuální rozložení pracovní doby
• Příspěvek na zvyšování kvalifikace (dle vzájemní dohody)
• Vzdělávací školení – obchodní dovednosti, kurzy…
• Cafeterie v kanceláři
• Profesní růst a rozšíření působnosti
• Teambuilding
• Nástup dle dohody
• Kancelář firmy je na Praze 9, působnost především v Praze a Středních Čechách

Informace o náboru

Ozvěte se nám! Pošlete svůj životopis, my Vám zavoláme a probereme detaily po telefonu a pak na osobním pohovoru.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

velkoobchod

Obchod s osvětlením

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Obchod

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Praxe na obdobné obchodní pozici
• Řidičský průkaz sk. B
• Uživatelská znalost MS Office
• Samostatnost, organizační schopnosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pro lidi máme novou práci, pro firmy hledáme zajímavé uchazeče!
www.novitim.cz

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3850642  Datum zveřejnění: 17.1.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc