Obchodní zástupce – IT software - Flexibilní doba, Profesní růst, Sick days

Novitim s.r.o.

Místo práce
Praha 1, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 - 80 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Vyslechneš potřeby klienta a nabídneš mu ta pravá softwarová řešení
• Zpracuješ nabídku a prezentaci
• Dáme ti naší databázi a kontakty klientů, kteří o nás mají zájem
• Akvizici budeš mít „jednodušší“ – v našem segmentu nás všichni znají
• Budeš komunikovat napříč společností (back office, realizační oddělní, nadřízený…)
• Práce jak v terénu (80 %) tak z kanceláře (20 %)

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Můžeš si zvolit typ úvazku HPP nebo IČO
• Namotivujeme tě finančním ohodnocením – fix + bonusy
• Pracovní doba je na tobě
• Budeš mít šanci pracovat pro stálici na trhu
• Dáme ti auto i k soukromým účelům nebo ti proplatíme náhrady (v případě IČO)
• Notebook
• Mobil
• 5 týdnů dovolené
• Multisport karta
• Sick days
• Školení
• Odborné vzdělávání – aby ses mohl stále zdokonalovat
• Parťáky v týmu, které ti budou všichni závidět!
• Získáš další zkušenosti v oblasti IT
• Když budeš chtít, můžeš s námi růst dál
• Nástup dle domluvy
• Kancelář máme na Praze 1 ale cestovat budeš po celé ČR

Informace o náboru

Ozvi se nám! Pošli svůj životopis, my ti zavoláme a probereme detaily po telefonu a potom na online pohovoru.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Děláme softwarová řešení. Jako náš obchodník si vyslechneš si, co klient potřebuje a „vytrhneš mu trn z paty“ správným návrhem. Žijeme pohodovou atmosférou, a to jak mezi námi v kanceláři, tak u klientů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Abys měl praxi na obchodní pozici nebo z IT oboru
• Musíš si umět věci zorganizovat
• Nesmí ti chybět samostatnost a komunikativnost
• Řidičský průkaz sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pro lidi máme novou práci, pro firmy hledáme zajímavé uchazeče!
www.novitim.cz

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3898421  Datum zveřejnění: 28.4.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc