Obchodní manažer pro Jihočeský kraj - až 80.000 Kč, Auto, Bonusy, Flexibilní doba

Novitim s.r.o.

Místo práce
Tábor, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
50 000 - 80 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Obchodní aktivity v rámci Jihočeského kraje
• Prodej sortimentu (schodišťové systémy, terasy, střešní okna)
• Vyhledávání nových obchodních příležitostí a udržování vztahů se stávajícími klienty
• Komplexní zajištění objednávek (smlouvy, spolupráce s výrobou…)
• Technické poradenství zákazníkům
• Individuální rozložení pracovní doby (terén + kancelář)

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Motivující platové ohodnocení – fix 35.000 Kč + bonusy (50.000 - 80.000 Kč)
• Spolupráci na HPP či IČO
• Auto i k soukromým účelům
• Flexibilní pracovní dobu – je to na vás
• Mobil
• Notebook
• 5 týdnů dovolené
• Stravenky
• Multisport kartu
• Jazykové a odborné vzdělávání
• Zajímavou práci v mladém kolektivu
• Pečlivé zaškolení – nehodíme vás rovnou vody
• Možnost profesní růstu
• Záštitu stabilní společnosti – jsme tu již přes 20 let
• Firemní akce (vánoční večírek, letní grilování…)
• Pestrou nabídku občerstvení v kanceláři (pečivo, ovoce...)
• Nabídneme také neomezený přísun lahodné kávy
• Možnost se podílet na šíření kvalitního českého designu
• Kancelář v okresu Tábor, klienty v regionu Jihočeského kraje

Informace o náboru

Ozvěte se nám! Pošlete svůj životopis, my Vám zavoláme a probereme detaily po telefonu a potom na online pohovoru.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Zabýváme se výrobou a prodejem schodišťových systémů, teras a střešních oken. Právě teď hledáme šikovného parťáka, který má obchodního ducha a je technicky zručný!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Vzdělání ideálně stavebního nebo strojního směru
• Zkušenost na obdobné pozici
• Orientaci ve stavebních projektech a technice, cit pro design.
• Znalost německého jazyka je tu výhodou
• Řidičský průkaz sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pro lidi máme novou práci, pro firmy hledáme zajímavé uchazeče!
www.novitim.cz

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3903403  Datum zveřejnění: 16.4.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 50 000 Kč/měsíc