Projektant mostů – Praha - HPP, Bonusy, Vhodné jak pro absolventy, tak i zkušené

Novitim s.r.o.

Místo práce
Praha 4, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
35 000 - 70 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Zpracovávání projektové dokumentace mostních a inženýrských konstrukcí (od studie po realizaci)
• Spolupráce s různými zadavateli projektů
• Jedná se jak o novostavby, tak i rekonstrukce těch starých
• Provádění statických výpočtů, hlídání splnění termínů…
• Práce jak v kanceláři (60 %), tak i v terénu (40 %)

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Motivující finanční ohodnocení – 35.000 – 70.000 Kč (dle praxe a zkušeností)
• Vhodné jak pro zkušené uchazeče, tak i šikovné absolventy
• Bonusy – měsíční (jejich výše záleží na Vaší šikovnosti)
• HPP
• 13. plat
• Mobil
• Notebook
• Auto i k soukromým účelům
• Flexibilní pracovní dobu
• Sick days
• 5 týdnů dovolené
• Šanci dále kariérně růst
• Stravenky
• Příspěvek na penzijní připojištění
• Multisport kartu
• Caffeterii – ovoce, čerstvé pečivo…
• Možnost stravování v okolí
• Neomezené množství výborné kávy
• Neplacené parkování v garážích
• Odborné a vzdělávací kurzy – necháváme na Vás
• Nástup dle domluvy
• Sídlo na Praze 4, zakázky v oblasti Hlavního města Prahy

Informace o náboru

Ozvěte se nám! Pošlete svůj životopis, my Vám zavoláme a probereme detaily po telefonu a potom na osobním či online pohovoru.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Zabýváme se dopravními stavbami již mnoho let. Právě rozšiřujeme náš tým a potřebujeme šikovného projektanta pro mostní konstrukce!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Vzdělání stavebního směru
• Znalost programu AutoCad
• Řidičský průkaz sk. B
• Samostatnost, cílevědomost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pro lidi máme novou práci, pro firmy hledáme zajímavé uchazeče!
www.novitim.cz

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3924894  Datum zveřejnění: 16.6.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc